Ukončené soutěže  EWF

Říjen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12. 10
2019
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
12. 10
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
12. 10
2019
29. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
12. 10
2019
7. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV
5. 10
2019
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 21
5. 10
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

Září 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28. 9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 17
28. 9
2019
25. ročník VC Holešova ve vzpírání a 23. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 40
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
28. 9
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 23
21. 9
2019
18. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: IWF | soutěžících: 63
21. 9
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
7. 9
2019
Přebor Šumperka ve vzpírání CZE Šumperk ČSV
pořadatel: TJ Šumperk | pravidla: ČSV | soutěžících: 18
7. 9
2019
54. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 53

Srpen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
31. 8
2019
3. ročník súťaže o Pohár primátora mesta Krásno nad Kysucou SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
17. 8
2019
Prvý letný turnaj vo vzpieraní pre všetkých SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 26
17. 8
2019
25. ročník vzpěračského Hexagonalu CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV

Červenec 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 7
2019
Evropské hry masters ITA Turín EWF
pořadatel: FIPE | pravidla: IWF
13. 7
2019
2. Dolnokubínsky vzpieračský OPEN AIR mládeže SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 25
6. 7
2019
3. ročník Mezinárodní VC Havířova ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 44

Červen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30. 6
2019
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Bobrov SZV
pořadatel: BOB | pravidla: SZV | soutěžících: 30
29. 6
2019
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 42
29. 6
2019
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2019 SVK Bobrov EWF
pořadatel: SZV | pravidla: IWF | soutěžících: 52
28. 6
2019
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF | soutěžících: 34
28. 6
2019
Czech Weightlifting Open 2019 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 70
22. 6
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 51
16. 6
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 24
15. 6
2019
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 26
15. 6
2019
XXVII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 50
15. 6
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 32

Nepřihlášený uživatel