Aktuální soutěže  ČSV

Právě probíhající soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18. 5
2019
41. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25. 5
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
1. 6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1. 6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
8. 6
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV
8. 6
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
8. 6
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
15. 6
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
22. 6
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 5
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
4. 5
2019
Mistrovství Zlínského kraje žactva CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
27. 4
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
19. 4
2019
19. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
13. 4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 40
13. 4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
13. 4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
6. 4
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
6. 4
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
6. 4
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
30. 3
2019
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 4. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
30. 3
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
23. 3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
23. 3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
16. 3
2019
19. Mezinárodní mistrovství Zlínského kraje CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 52
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Chomutov ČSV
pořadatel: TJ VTŽ Chomutov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 66
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 70
2. 3
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
23. 2
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24

Nepřihlášený uživatel