Ukončené soutěže  ČSV

Březen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14. 3
2020
1. Pohár mládeže Jaroslava Janeby a TJ - Koronavir 2020 CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 10
7. 3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 31

Únor 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
22. 2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
22. 2
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
8. 2
2020
Otevřené Mistrovství Karlovarského kraje ve vzpírání mládeže CZE Nová Role ČSV
pořadatel: TJ Nová Role | pravidla: ČSV | soutěžících: 33

Prosinec 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21. 12
2019
5. ročník Vánočního turnaje ve vzpírání mládeže do 20 let CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
21. 12
2019
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
14. 12
2019
6. ročník Vzpěračské exhibice CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
14. 12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 42
14. 12
2019
19. Mezinárodní mistrovství Zlínského kraje do 17, 20, 23 let a mužů CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
13. 12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
7. 12
2019
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 27
7. 12
2019
4. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
1. 12
2019
28. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 16

Listopad 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30. 11
2019
TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
30. 11
2019
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
30. 11
2019
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
30. 11
2019
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
23. 11
2019
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
16. 11
2019
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 8
16. 11
2019
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
16. 11
2019
67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
9. 11
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 78
2. 11
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
2. 11
2019
XIII. Mezinárodní pohár města Zlína a ČOS mládeže do 15 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
2. 11
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 53

Nepřihlášený uživatel