Aktuální soutěže  Národní mistrovství

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 8
2021
Finnish Classic Sub-Junior and Junior Powerlifting Nationals FIN Sotkamo FPF
pořadatel: Sotkamon Visa ry | pravidla: FPF | RAW
14. 8
2021
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
14. 8
2021
Medzinárodné open majstrovstvá Slovenska v mŕtvom ťahu, tlaku na lavičke, push&pull a slingshot SVK Svätý Kríž
pořadatel: Slovak Powerlifting / Silový trojboj Liptov Liptovský Mikuláš | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14. 8
2021
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF
20. 8
2021
Finnish Classic Powerlifting Nationals FIN Ylitornio FPF
pořadatel: Aavasaksan Kisa ry | pravidla: FPF | RAW
21. 8
2021
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Stará Ľubovňa SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW
4. 9
2021
Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu CZE Trutnov FČST
pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
11. 9
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 7
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
10. 7
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
4. 7
2021
29. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Plzeň ČSST
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 19
3. 7
2021
29. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters CZE Plzeň ČSST
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 30
27. 6
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
26. 6
2021
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Rovensko SAFKST
pořadatel: KST Senica | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 29
20. 6
2021
29. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 24
19. 6
2021
17. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters CZE Jihlava ČSST
pořadatel: Powerlifting Jihlava | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 64
19. 6
2021
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 58
12. 6
2021
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní masters SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 32
12. 6
2021
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 65
5. 6
2021
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji žien, mužov, žien masters a mužov masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 37
29. 5
2021
43. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 71
13. 2
2021
Finnish Equipped Powerlifting Nationals FIN Hämeenlinna FPF
pořadatel: Team LIKE ry. | pravidla: FPF | EQ | soutěžících: 66
14. 11
2020
Finnish Classic Powerlifting Masters Nationals FIN Ylöjärvi FPF
pořadatel: Ylöjärven Ryhti ry | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 129
11. 10
2020
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 25
10. 10
2020
XXVIII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 53
10. 10
2020
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 30
10. 10
2020
8. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Višňová ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 90
6. 10
2020
Letná Univerziáda SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 19
4. 10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
3. 10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 81
3. 10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
3. 10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 23
3. 10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 24
3. 10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 56
3. 10
2020
6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 38

Nepřihlášený uživatel