Aktuální soutěže  Pohárové soutěže

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
20. 7
2019
Lounská mrtvola 2019 - 8. ročník pohárové soutěže v mrtvém tahu CZE Louny WUAP-CZ
pořadatel: Václav Mareš | pravidla: WUAP | EQ+RAW
3. 8
2019
Pohár SNP v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a mužov masters SVK Malé Hoste SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
31. 8
2019
Benchpress & Deadlift International Cup 2019 CZE Vrchlabí *
pořadatel: Powerlifting Vrchlabí | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
31. 8
2019
3. ročník súťaže o Pohár primátora mesta Krásno nad Kysucou SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
7. 9
2019
54. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: IWF
8. 9
2019
23. Dunajský pohár v silovém trojboji UKR Mukachevo EPF
pořadatel: UKR | pravidla: IPF | EQ+RAW
20. 9
2019
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW
21. 9
2019
18. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13. 7
2019
OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU a MRTVÉM TAHU CZE Staré Křečany WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor / Obecní úřad Staré Křečany | pravidla: WUAP | EQ+RAW
13. 7
2019
Dolnokubínsky Open Air vo vzpieraní - 2. ročník SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
6. 7
2019
3. ročník Mezinárodní VC Havířova ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
29. 6
2019
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2019 SVK Bobrov EWF
pořadatel: SZV | pravidla: IWF | soutěžících: 52
29. 6
2019
Vision Nutrition RAW 2019 - soutěž v silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 68
28. 6
2019
Czech Weightlifting Open 2019 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 70
15. 6
2019
Cedron Cup 2019 - 15. ročník súťaže o pohár starostu v mŕtvom ťahu SVK Cerová SAFKST
pořadatel: Powerlifting Club Svätoplukovo | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 53
8. 6
2019
9. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 83
19. 4
2019
19. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
30. 3
2019
XXII. Soroksár Cup in weightlifting HUN Budapest MSSZ
pořadatel: Soroksári Súlyemelés Budapest | pravidla: IWF | soutěžících: 95
22. 3
2019
European Classic Cup 2019 BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 66
7. 3
2019
16th International Women Weightlifting Grand Prix 2019 SLO Ljubljana *
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
1. 3
2019
XXXVII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 55
2. 2
2019
ER Open Classic & Equipped Bench Press Championships DEN neuvedeno EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | EQ+RAW
27. 1
2019
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW
16. 12
2018
9. ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE Nezvěstice *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 35
15. 12
2018
11. Memoriál Martina Hábera SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 22
15. 12
2018
42. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
15. 12
2018
25. Velká cena Kopřivnice ve vzpírání CZE Kopřivnice ČSV
pořadatel: ASK Tatra Kopřivnice | pravidla: ČSV
15. 12
2018
Vision Nutrition RAW 2018 - soutěž v silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
14. 12
2018
Mezinárodní VC Ludgeřovic ve vzpírání CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV
14. 12
2018
12. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
8. 12
2018
TOP 12 mužů v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
8. 12
2018
3. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 34 | reportáž
8. 12
2018
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže s mezinárodní účastí CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 49

Nepřihlášený uživatel