Soutěže v roce 2020  Pohárové soutěže

Leden

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 18
27. 1
2020
Roma World Cup 2020 ITA Roma EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Únor

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22. 2
2020
11. Memoriał Janusza Kowalczyka POL Łuków PZPC
pořadatel: Orlęta Łuków | pravidla: IWF | soutěžících: 47
27. 2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
28. 2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Březen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 62
14. 3
2020
1. Pohár mládeže Jaroslava Janeby a TJ - Koronavir 2020 CZE Zlín ČSV
pořadatel: SKZ | pravidla: ČSV | soutěžících: 10
22. 3
2020
European Classic Cup 2020 BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW
28. 3
2020
Sheffield 2020 Powerlifting Championships GBR Sheffield IPF
pořadatel: GBPF / [SBD] | pravidla: IPF | RAW

Květen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19. 5
2020
1. E-SAFKST CUP vo vytrvalostnom trojboji SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW
30. 5
2020
1. E-SAFKST CUP vo vytrvalostnom tlaku na lavičke SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW

Červen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12. 6
2020
10. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
13. 6
2020
Cedron Cup 2020 - 16. ročník súťaže o pohár starostu v mŕtvom ťahu SVK Cerová SAFKST
pořadatel: Powerlifting Club Svätoplukovo | pravidla: IPF | EQ
20. 6
2020
Kontrolná súťaž žien a klubová súťaž VK KOFI SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 31

Červenec

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 7
2020
5. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit UAE Sharjah IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | RAW

Srpen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8. 8
2020
EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2020 CZE Otvovice FČST
pořadatel: EVL´S FITNESS s.r.o. | pravidla: WRPF/WEPF | RAW
8. 8
2020
Pohár SNP v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a mužov masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
8. 8
2020
Přátelské utkání TAK Hellas Brno - PSE Pécs CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: SBO | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
8. 8
2020
3. ročník Cross Games pro děti CZE Bohumín - Nový Bohumín ČSV
pořadatel: CWG | pravidla: ČSV | soutěžících: 9
29. 8
2020
OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU A MRTVÉM TAHU - MACHÁČ CUP 2020 CZE Doksy WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | EQ+RAW

Září

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 9
2020
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2020 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF
5. 9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: ZDB | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
12. 9
2020
19. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: IWF
26. 9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: HSU | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26. 9
2020
30. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TEC | pravidla: ČSV
26. 9
2020
1. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: TEP | pravidla: ČSV
27. 9
2020
FITNEMA EVLS BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2020 CZE Třebíč XPC
pořadatel: EVL'S FITNESS s.r.o. | pravidla: XPC | RAW

Říjen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 10
2020
TRUTNOVSKÝ POHÁR 2020 - mezinárodní pohárová soutěž v mrtvém tahu CZE Trutnov FČST
pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
6. 10
2020
Letná Univerziáda SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW
10. 10
2020
Grand Prix Slovakia 2020 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW
22. 10
2020
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2020 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
24. 10
2020
26. ročník VC Holešova ve vzpírání a 24. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: HOL / SKP Holešov | pravidla: ČSV | pozvánka

Nepřihlášený uživatel