Aktuální soutěže  Národní liga družstev

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
16. 2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Ružomberok SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV
16. 2
2019
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: Zatím není pořadatel | pravidla: SZV
23. 2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
23. 2
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8. 12
2018
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 15
2. 12
2018
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 11
1. 12
2018
Finále žiackej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Družstevná pri Hornáde SZV
pořadatel: DRU | pravidla: SZV | soutěžících: 25
1. 12
2018
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 13
1. 12
2018
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
24. 11
2018
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2018/2019 - 1. kolo CZE Brno - Obřany SZV
pořadatel: TAK Hellas Brno / FSpS MU Brno | pravidla: SZV | soutěžících: 30
24. 11
2018
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 22
10. 11
2018
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 32
3. 11
2018
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 7
3. 11
2018
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
3. 11
2018
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 34
27. 10
2018
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
27. 10
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
27. 10
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
20. 10
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Praha - 7 ČSV
pořadatel: CC Barbell Club Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 49
20. 10
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
13. 10
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
13. 10
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 22
13. 10
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
6. 10
2018
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK | pravidla: SZV | soutěžících: 24
22. 9
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 14
22. 9
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV | soutěžících: 22
16. 9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
8. 9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
8. 9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 43

Nepřihlášený uživatel