Ukončené soutěže  EWF  Národní liga družstev

Říjen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 18
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
10. 10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 16

Září 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 9
2020
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 30
26. 9
2020
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev CZE Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: IWF | soutěžících: 29
26. 9
2020
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV
19. 9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Hlohovec - Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 26
19. 9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: IWF | soutěžících: 20
19. 9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
19. 9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
19. 9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
12. 9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina juh SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 22
12. 9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 17
12. 9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Považie SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 38
12. 9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever SVK Bobrov SZV
pořadatel: ŠK Olympia Bobrov | pravidla: SZV | soutěžících: 41

Srpen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29. 8
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 51

Červenec 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 7
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
4. 7
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
4. 7
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 21

Červen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 6
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
20. 6
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 18
20. 6
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
20. 6
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24

Březen 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 3
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 37

Únor 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29. 2
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Likavka SZV
pořadatel: OŠK Likavka | pravidla: SZV | soutěžících: 37
29. 2
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: SZV | soutěžících: 30
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
29. 2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
22. 2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
22. 2
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
15. 2
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 21

Nepřihlášený uživatel