ČSV  Kalendář pro rok 2018

Propagační soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 10
2018
Přebor Šumperka ve vzpírání CZE Šumperk ČSV
pořadatel: TJ Lokomotiva Šumperk | pravidla: ČSV | soutěžících: 17
14. 12
2018
Vánoční turnaj v nadhozu CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
31. 3
2018
18. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 50
5. 5
2018
XII. Mezinárodní pohár města Zlína a ČOS mládeže do 15 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
22. 6
2018
Velká cena a Memoriál Otty Bartovského k 60. výročí založení oddílu vzpírání v Rotavě CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
7. 7
2018
2. ročník Mezinárodní VC Havířova ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
7. 7
2018
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2018 HUN Ózd EWF
pořadatel: MSSZ | pravidla: IWF | soutěžících: 53
28. 7
2018
3. ročník Summer Weightlifting Games a Středomoravská liga žen a juniorek - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
4. 8
2018
24. ročník vzpěračského Hexagonalu CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
18. 8
2018
O pohár Milana Luttera CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
25. 8
2018
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2018 CZE Praha - Bubeneč EWF
pořadatel: ČSV / PSK Olymp Praha | pravidla: IWF | soutěžících: 30
1. 9
2018
53. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: IWF
22. 9
2018
6. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
27. 10
2018
Velká cena Třince ve vzpírání CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV
10. 11
2018
24. ročník VC Holešova ve vzpírání a 22. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
10. 11
2018
28. ročník Velké ceny Nové Role ve vzpírání CZE Nová Role ČSV
pořadatel: TJ Nová Role | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
10. 11
2018
27. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
24. 11
2018
66. Velká cena Plzně ve vzpírání a 15. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
8. 12
2018
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže s mezinárodní účastí CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 49
8. 12
2018
3. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 34 | reportáž
8. 12
2018
TOP 12 mužů v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
14. 12
2018
12. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
14. 12
2018
Mezinárodní VC Ludgeřovic ve vzpírání CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV
15. 12
2018
25. Velká cena Kopřivnice ve vzpírání CZE Kopřivnice ČSV
pořadatel: ASK Tatra Kopřivnice | pravidla: ČSV
15. 12
2018
42. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | pozvánka | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Oblastní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 2
2018
Mistrovství Karlovarského kraje ve vzpírání mládeže CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
5. 5
2018
Oblastní přebor Ústeckého kraje ve vzpírání mladších a starších žáků CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 13
27. 10
2018
18. Mezinárodní mistrovství Zlínského kraje CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 30

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14. 4
2018
40. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 87
19. 5
2018
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
2. 6
2018
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
16. 6
2018
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
17. 6
2018
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
29. 9
2018
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 51
17. 11
2018
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 73
24. 11
2018
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 41

Mistrovství Evropy

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26. 3
2018
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen ROM Bucharest EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Mistrovství světa

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1. 11
2018
84. Mistrovství světa ve vzpírání mužů a žen TKM Ashgabat IWF
pořadatel: Weightlilfting Federation of Turkmenistan | pravidla: IWF

Olympijské hry

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 10
2018
3rd Summer Youth Olympic Games 2018 ARG Buenos Aires IWF
pořadatel: International Olympic Committee | pravidla: IWF

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 2
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
3. 2
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
3. 2
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
10. 2
2018
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
10. 2
2018
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 3. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
17. 2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
17. 2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
17. 2
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
10. 3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 60
10. 3
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 67
17. 3
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
17. 3
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
24. 3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 45
24. 3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
24. 3
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
21. 4
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
21. 4
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
21. 4
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
12. 5
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
12. 5
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 65
26. 5
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
26. 5
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
9. 6
2018
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
30. 6
2018
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
8. 9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
8. 9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
16. 9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
13. 10
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
13. 10
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 22
13. 10
2018
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
20. 10
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Praha - 7 ČSV
pořadatel: CC Barbell Club Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 49
20. 10
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
27. 10
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 53
27. 10
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
27. 10
2018
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
3. 11
2018
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
3. 11
2018
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 7
3. 11
2018
Kvalifikace do I. ligy mužů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
1. 12
2018
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 33
1. 12
2018
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 13
2. 12
2018
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: Fit Gym Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 11
8. 12
2018
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 15

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 2
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
3. 3
2018
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
7. 4
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
5. 5
2018
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
15. 9
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 32 | reportáž
6. 10
2018
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

Nepřihlášený uživatel