ČSV  Kalendář pro rok 2021

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10. 3
2021
Kontrolní start reprezentace před ME CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 11
2. 4
2021
20. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
19. 6
2021
70 let Start Plzeň CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
4. 9
2021
56. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
18. 9
2021
2. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
23. 10
2021
27. ročník VC Holešova ve vzpírání a 25. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
20. 11
2021
68. Velká cena Plzně ve vzpírání a 17. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
11. 12
2021
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
17. 12
2021
14. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
18. 12
2021
5. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25. 4
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29. 5
2021
43. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
5. 6
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
10. 7
2021
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF
24. 7
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
11. 9
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
6. 11
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorek a juniorek do 20 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
13. 11
2021
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání a Finále ligy mladších žáků CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
27. 11
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků a Finále ligy starších žáků CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Mistrovství Evropy

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 4
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
21. 8
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters NED Den Helder EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
24. 9
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let FIN Rovaniemi EWF
pořadatel: FIN | pravidla: IWF

Mistrovství světa

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23. 5
2021
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let UZB Taškent IWF
pořadatel: UZB | pravidla: IWF
20. 9
2021
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 17 let UZB Taškent IWF
pořadatel: UZB | pravidla: IWF
1. 11
2021
86. Mistrovství světa ve vzpírání mužů a žen PER Lima IWF
pořadatel: PER | pravidla: IWF

Olympijské hry

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23. 7
2021
Olympijské hry JPN Tokio IWF
pořadatel: JPN | pravidla: IWF

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 2
2021
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 6. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
13. 3
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
13. 3
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
14. 3
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
14. 3
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
20. 3
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Nová Role ČSV
pořadatel: TJ Nová Role | pravidla: ČSV
20. 3
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
20. 3
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
27. 3
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
27. 3
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
27. 3
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
10. 4
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
10. 4
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
10. 4
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
11. 4
2021
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1. 5
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
1. 5
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
2. 5
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
2. 5
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
8. 5
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
8. 5
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
8. 5
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
9. 5
2021
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
22. 5
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
22. 5
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22. 5
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
12. 6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
12. 6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
12. 6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
26. 6
2021
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
2. 10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
2. 10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
2. 10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
16. 10
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
16. 10
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
17. 10
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
17. 10
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
23. 10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
23. 10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV
23. 10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
24. 10
2021
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
30. 10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
30. 10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV
30. 10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
4. 12
2021
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: první po 3 kolech | pravidla: ČSV

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 4
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
25. 4
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
25. 4
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
9. 10
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
10. 10
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel