ČSV  Kalendář pro rok 2021

Propagační soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.6
2021
70 let Start Plzeň CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 8

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
10.3
2021
Kontrolní start reprezentace před ME CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 11
2.4
2021
20. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
12.6
2021
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2021 POL Siedlce EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF
25.6
2021
7. European Union Cup MLT Cospicua EWF
pořadatel: MWA | pravidla: IWF
28.8
2021
56. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
18.9
2021
2. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 22
2.10
2021
4. ročník Memoriálu Karla Hofmana CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
23.10
2021
27. ročník VC Holešova ve vzpírání a 25. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
20.11
2021
68. Velká cena Plzně ve vzpírání a 17. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
11.12
2021
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
17.12
2021
14. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
18.12
2021
5. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.5
2021
43. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 71
27.6
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
10.7
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
24.7
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 54
1.8
2021
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
14.8
2021
4. Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
11.9
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 70
6.11
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorek a juniorek do 20 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
13.11
2021
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání a Finále ligy mladších žáků CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
27.11
2021
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků a Finále ligy starších žáků CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV

Mistrovství Evropy

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3.4
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
24.9
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let FIN Rovaniemi EWF
pořadatel: FIN | pravidla: IWF
15.10
2021
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters NED Alkmaar EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Mistrovství světa

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23.5
2021
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let UZB Taškent IWF
pořadatel: UZB | pravidla: IWF
20.9
2021
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 17 let UZB Taškent IWF
pořadatel: UZB | pravidla: IWF
1.11
2021
86. Mistrovství světa ve vzpírání mužů a žen PER Lima IWF
pořadatel: PER | pravidla: IWF

Olympijské hry

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23.7
2021
Olympijské hry JPN Tokio IWF
pořadatel: JPN | pravidla: IWF

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.2
2021
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 6. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
5.6
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
5.6
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
6.6
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 15
6.6
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
12.6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
12.6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
12.6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 45
12.6
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
19.6
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
19.6
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
19.6
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
20.6
2021
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
3.7
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
3.7
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
3.7
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
17.7
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
17.7
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
17.7
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 13
18.7
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
31.7
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
31.7
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
31.7
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 17
21.8
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 55
21.8
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
28.8
2021
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
4.9
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
4.9
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
4.9
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 27
2.10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
2.10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
2.10
2021
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
9.10
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
10.10
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
16.10
2021
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
16.10
2021
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 15
23.10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
23.10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV
23.10
2021
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
24.10
2021
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV
30.10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
30.10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV
30.10
2021
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
20.11
2021
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
20.11
2021
Kvalifikace do I. ligy mužů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: ČSV
4.12
2021
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE neuvedeno ČSV
pořadatel: první po 3 kolech | pravidla: ČSV

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24.4
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
25.4
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
26.6
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
16.10
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
17.10
2021
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 29

Nepřihlášený uživatel