KTN  Kalendář pro rok 2020

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 62
12. 6
2020
10. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
20. 6
2020
Kontrolná súťaž žien a klubová súťaž VK KOFI SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 31
12. 9
2020
19. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: IWF
28. 11
2020
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3. 10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
10. 10
2020
XXVIII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
17. 10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV
24. 10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní juniorov, juniorek, dorastencov a dorastenek SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
31. 10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní masters SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 2
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV | soutěžících: 31
29. 2
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK | pravidla: SZV | soutěžících: 37
29. 2
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV | soutěžících: 30
1. 3
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 37
6. 6
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
6. 6
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
6. 6
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
12. 9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever SVK Bobrov SZV
pořadatel: BOB | pravidla: SZV | soutěžících: 41
12. 9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Považie SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 38
12. 9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 17
12. 9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina juh SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 22
19. 9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Hlohovec - Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV | soutěžících: 26
19. 9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: IWF | soutěžících: 20
19. 9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
19. 9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
26. 9
2020
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
26. 9
2020
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV
26. 9
2020
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
3. 10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
3. 10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
17. 10
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV
17. 10
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV
24. 10
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
24. 10
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
7. 11
2020
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
14. 11
2020
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
21. 11
2020
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22. 2
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 29
2. 5
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
3. 5
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
10. 10
2020
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
11. 10
2020
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV

Nepřihlášený uživatel