OKFST Romulus Rudník  Aktuální soutěže

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24.5
2022
Akademické Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina / SAUŠ | pravidla: IPF | RAW
25.6
2022
Biggie's Deadlift Cup v klasickom mŕtvom ťahu dorastencov, juniorov, mužov a žien SVK Bánovce nad Bebravou SAFKST
pořadatel: Biggie´s GYM Bánovce nad Bebravou | pravidla: IPF | RAW
3.9
2022
Cedron Cup 2022 - 1. ročník súťaže v klasickom tlaku na lavičke SVK Svätoplukovo SAFKST
pořadatel: Powerlifting Club Svätoplukovo | pravidla: IPF | RAW
17.9
2022
Grand Prix Slovakia 2022 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, dorasteniek, juniorov, junioriek a žien a v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov a juniorov SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW
8.10
2022
Majstrovstvá Slovenska družstiev v silovom trojboji a v klasickom (RAW) silovom trojboji SVK Sabinov SAFKST
pořadatel: KST T+T Sabinov | pravidla: IPF | EQ+RAW

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23.4
2022
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 30
5.3
2022
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 28
21.8
2021
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Stará Ľubovňa SAFKST
pořadatel: KŠK mesta Stará Ľubovňa | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 103
26.6
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
19.6
2021
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Zvolen SAFKST
pořadatel: KST Zvolen | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 58
12.6
2021
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 22
24.4
2021
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
5.12
2020
31. ročník TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
10.10
2020
XXVIII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 53
10.10
2020
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 30
12.9
2020
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAFKST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 59
7.3
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji žien, mužov, žien masters a mužov masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 47
22.2
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 29
1.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. TB 03 Roding GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
30.11
2019
30. ročník TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
12.10
2019
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 20
5.10
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
16.9
2019
85. Mistrovství světa ve vzpírání mužů a žen THA Pattaya IWF
pořadatel: TAWA | pravidla: IWF | soutěžících: 588
17.8
2019
Prvý letný turnaj vo vzpieraní pre všetkých SVK Bratislava SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 26
27.4
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
27.4
2019
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov, juniorov a masters SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 59
16.3
2019
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 28
2.3
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
8.12
2018
29. ročník TOP 12 mužů v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12

Nepřihlášený uživatel