SZV  Kalendář pro rok 2020

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 1
2020
Roma World Cup 2020 ITA Roma EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
28. 2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
6. 3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF
12. 6
2020
10. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
12. 9
2020
19. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: IWF
7. 11
2020
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 4
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní masters SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
2. 5
2020
XXVIII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
9. 5
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV
16. 5
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní juniorov, juniorek, dorastencov a dorastenek SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
23. 5
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV

Mistrovství Evropy

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 4
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen RUS Moskva EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
16. 5
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání masters NED Den Helder EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
25. 6
2020
7. European Union Cup MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
18. 8
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání mládeže do 15 a 17 let LAT Ventspils EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
10. 9
2020
Mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let FIN Rovaniemi EWF
pořadatel: FIN | pravidla: IWF

Mistrovství světa

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14. 3
2020
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let ROM Bukurešť IWF
pořadatel: FRH | pravidla: IWF
28. 8
2020
Mistrovství světa ve vzpírání masters USA Orlando IWF
pořadatel: USA Weightlifting Federation | pravidla: IWF
20. 10
2020
Akademické Mistrovství světa KOR Gangjin IWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
11. 11
2020
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 17 let PER Lima IWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Olympijské hry

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 7
2020
Olympijské hry JPN Tokio IWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15. 2
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV | soutěžících: 31
29. 2
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK | pravidla: SZV
29. 2
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV
1. 3
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
14. 3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
14. 3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV
21. 3
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
21. 3
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
28. 3
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
28. 3
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
25. 4
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: ? | pravidla: SZV
25. 4
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
6. 6
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
6. 6
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
6. 6
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
19. 9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: ? | pravidla: SZV
19. 9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
26. 9
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
26. 9
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV
3. 10
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
3. 10
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
31. 10
2020
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
31. 10
2020
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
31. 10
2020
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
14. 11
2020
Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
21. 11
2020
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
28. 11
2020
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22. 2
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
2. 5
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
2. 5
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
10. 10
2020
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV
11. 10
2020
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV

Nepřihlášený uživatel