TJ Sokol Moravská Ostrava  Výsledky soutěží

Květen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4. 5
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 32

Duben 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 4
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
13. 4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 40

Březen 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30. 3
2019
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 4. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
30. 3
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
30. 3
2019
18. ročník Bohumínského benchpressu CZE Starý Bohumín *
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 57
23. 3
2019
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
16. 3
2019
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 28
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 70
2. 3
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

Únor 2019

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
23. 2
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 31

Prosinec 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14. 12
2018
Vánoční turnaj v nadhozu CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 29
8. 12
2018
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže s mezinárodní účastí CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 49

Listopad 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24. 11
2018
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
17. 11
2018
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 73
10. 11
2018
27. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 19

Říjen 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27. 10
2018
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
27. 10
2018
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
20. 10
2018
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
13. 10
2018
XXVI. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Bobrov SZV
pořadatel: BOB | pravidla: SZV | soutěžících: 63
13. 10
2018
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Bobrov SZV
pořadatel: BOB | pravidla: SZV | soutěžících: 28
6. 10
2018
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

Září 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29. 9
2018
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 31
29. 9
2018
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 51
22. 9
2018
6. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
15. 9
2018
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 32 | reportáž
8. 9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 43

Červenec 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7. 7
2018
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2018 HUN Ózd EWF
pořadatel: MSSZ | pravidla: IWF | soutěžících: 53

Červen 2018

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
30. 6
2018
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
23. 6
2018
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 36
17. 6
2018
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 37

Nepřihlášený uživatel