TJ Sokol Nový Hrozenkov  Výsledky soutěží v roce 2019

Pohárové soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28. 6
2019
Czech Weightlifting Open 2019 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF | soutěžících: 70
28. 9
2019
25. ročník VC Holešova ve vzpírání a 23. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
7. 12
2019
41. Turniej Barbórkowy w podnoszeniu ciężarów POL Polkowice PZPC
pořadatel: KPC Górnik Polkowice | pravidla: IWF | soutěžících: 11

Oblastní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16. 3
2019
19. Mezinárodní mistrovství Zlínského kraje CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 52

Národní mistrovství

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18. 5
2019
41. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 81
28. 6
2019
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF | soutěžících: 34
21. 9
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 17 let CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
9. 11
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 78
16. 11
2019
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 34

Mistrovství Evropy

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6. 4
2019
Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen GEO Batumi EWF
pořadatel: GEOWF | pravidla: IWF | soutěžících: 322

Mistrovství světa

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16. 9
2019
85. Mistrovství světa ve vzpírání mužů a žen THA Pattaya IWF
pořadatel: TAWA | pravidla: IWF | soutěžících: 588

Národní liga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
16. 2
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
9. 3
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 70
16. 3
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
6. 4
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
13. 4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
1. 6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 70
28. 9
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
19. 10
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 69
26. 10
2019
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 24
23. 11
2019
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2019/2020 - 1. kolo CZE Brno - Obřany SZV
pořadatel: TAK Hellas Brno / FSpS MU Brno | pravidla: SZV | soutěžících: 27

Extraliga družstev

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2. 2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletenteam Vogtland GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 12
23. 2
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
9. 3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletik-Club Potsdam vs. SSV Samswegen 1884 GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 13
4. 5
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
12. 10
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
9. 11
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Chemnitzer Athletenclub vs. SSV Samswegen 1884 GER Chemnitz BVDG
pořadatel: Chemnitzer AC | pravidla: IWF | soutěžících: 12
14. 12
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - SV Germania Obrigheim vs. SSV Samswegen 1884 GER Obrigheim BVDG
pořadatel: SV Germania Obrigheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13

Nepřihlášený uživatel