TRUTNOVSKÝ POHÁR 2020 - mezinárodní pohárová soutěž v mrtvém tahu

Základní údaje:
Datum zahájení: 3. října 2020 8:00
Datum ukončení: 3. října 2020 19:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: FČST + SAST
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 90
Živé vysílání:
Sledovanost: 180 diváků (252 celkem)
Místo konání:
Adresa:Středisko volného času
Na Nivách 568
541 01 Trutnov
CZE Czech Republic

Další informace

Uzávěrka přihlášek: 7. září 2020 (včetně úhrady startovného)

Abslutní vítěz MT RAW

Open RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země MT Reshel VT D
1. KAČMÁRIK Juraj / 1985 / 110,4 / 25 SVK - Powerlifting Vrchlabí 350308,00  O
2. SYROVÁTKA Matěj / 1998 / 98,3 / 18 CZE - OST Varnsdorf 320294,40PVT J
3. NOVOTNÝ Richard / 1993 / 99,6 / 28 CZE - Powerlifting Vrchlabí 320294,40PVT O
4. BALABÁN Jiří / 1995 / 79,0 / 1 CZE - All Power Team 275294,25PVT O
5. KADLEC Michal / 1989 / 135,0 / 9 CZE - Powerlifting Vrchlabí 342,5291,12PVT O
6. ŠVEHLA Adam / 1981 / 137,5 / 20 CZE - Valach power 345289,80PVT O
7. MEDVEDYK Martin / 1999 / 100,9 / 12 CZE - TORO GYM TEAM 310282,10PVT J
8. PONOCNÝ Dominik / 1999 / 100,7 / 49 CZE - Powerlifting Trutnov 300273,00PVT J
9. KOSÍK Miroslav / 1992 / 103,7 / 26 CZE - Dukovany 300270,00PVT O
10. HOVORKA Tomáš / 1998 / 95,6 / 50 CZE - Ragnarok Gym 290269,70PVT J
11. TESAŘÍK František / 1973 / 96,2 / 53 CZE - Powelifting Trutnov 280260,40PVT M40-49
12. SUDA Jan / 1979 / 124,0 / 17 CZE - Powerlifting team Suda 300258,00PVT M40-49
13. JEŽEK Petr / 1998 / 79,8 / 44 CZE - Fitness-4life, Praha 242,5257,05PVT J
14. MACH Patrik / 1998 / 83,0 / 48 CZE - Powerlifting Trutnov 250255,00PVT J
15. FRANCOVÁ Veronika / 1976 / 55,0 / 2 CZE - Valkýra 130252,20PVT M40-49
16. RYŠAVÝ Dominik / 1998 / 92,8 / 15 CZE - Toro gym Vysoké Mýto 262,5249,38PVT J
17. POLÁKOVÁ Daniela / 1976 / 58,0 / 33 CZE - Podivin 135248,40PVT M40-49
18. TICHÝ František / 1994 / 75,2 / 21 CZE - All power team 222,5246,98MVT O
19. KNESPL Adam / 2002 / 78,4 / 43 CZE - Pulse fitness Benešov 230246,10PVT T17-19
20. OBERT Tomáš / 1993 / 100,8 / 60 CZE - Powerlifting Trutnov 270245,70MVT O
21. ŘÍHOVÁ Ladislava / 1987 / 62,0 / 16 CZE - All Power Team, Praha 137,5239,25PVT O
22. KOUDELA Tomáš / 1999 / 87,3 / 46 CZE - Velké Meziřičí 240237,60PVT J
23. RYBÁŘ Roman / 1992 / 81,2 / 59 CZE - Powerlifting Vrchlabí 225234,00MVT O
24. HURDÁLKOVÁ Simona / 2004 / 50,7 / 5 CZE - Powerlifting Trutnov 107,5231,12PVT T13-16
25. VESELÝ Petr / 1999 / 81,3 / 23 CZE - Ne 220228,80MVT J
26. SAZMA Karel / 1975 / 78,8 / 52 CZE - Fit Gym Olomouc 210224,70PVT M40-49
27. HORÁK Jaroslav / 1994 / 126,4 / 4 CZE - Praha 260223,60VT2 O
28. SCHOŘ Karel / 1955 / 79,9 / 57 CZE - Město Pohořelice 210222,60PVT M65-69
29. ZELENÁKOVÁ Nela / 1998 / 58,9 / 24 CZE - Břehy 120217,20PVT J
30. CICHÝ Josef / 1952 / 61,5 / 54 CZE - Sport Břehy 155213,90PVT M65-69
31. JAN Jansa / 2002 / 89,5 / 41 CZE - Powerlifting Trutnov 220213,40MVT T17-19
32. RYKROVÁ Tereza / 2001 / 50,9 / 14 CZE - Rychnov nad Kněžnou 97,5208,65PVT T17-19
33. NOVÁČEK Frantisek / 1964 / 103,2 / 13 CZE - Žádný. 225202,50PVT M50-59
34. STUDNIČKA Martin / 1993 / 91,3 / 42 CZE - Powerlifting Raspberry z.s. 210201,60VT2 O
35. JANOUŠEK Oldřich / 1999 / 85,8 / 8 CZE - Powerlifting Animals Semily 200200,00VT1 J
36. CHALUPA Martin / 1999 / 75,6 / 6 CZE - All Power Team 180199,80VT2 J
37. FERKL Richard / 2002 / 80,6 / 40 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 190199,50VT1 T17-19
38. HRODĚJ Lukáš / 1999 / 86,5 / 45 CZE - Fit Gym Olomouc 200198,00VT1 J
39. MATĚNA Petr / 2001 / 88,1 / 36 CZE - Powerlifting Trutnov 200196,00VT1 T17-19
40. OBERT Ivan / 1973 / 90,2 / 56 CZE - Powerlifting Trutnov 200194,00PVT M40-49
41. JELÍNEK Michal / 2006 / 67,1 / 37 CZE - Hořice
WR155
192,20VT2 T13-16
42. FERKL Richard / 1969 / 98,6 / 55 CZE - SPARTAK Powerlifting Trutnov 205188,60PVT M50-59
43. MAŠEK Josef / 1956 / 114,2 / 27 CZE - Powerlifting Vrchlabí 215187,05PVT M60-64
44. NOVOTNÝ Roman / 2005 / 86,2 / 39 CZE - Lomnice nad Popelkou 180180,00VT2 T13-16
45. BESKOVÁ Dana / 1954 / 57,0 / 32 CZE - Gita Podivín 95177,65PVT M65-69
46. JANÍČEK Pavel / 2002 / 82,2 / 7 CZE - Powerlifting Trutnov 170175,10VT2 T17-19
47. HELIOVÁ Klára / 1996 / 53,8 / 31 CZE - Powerlifting raspberry z.s. 87,5174,12MVT O
48. SVOBODA Vladimír / 1952 / 90,0 / 51 CZE - Gita Podivín 175169,75PVT M65-69
49. ADAMETZ Miroslav / 1990 / 90,1 / 34 CZE - Fit Gym Olomouc 175169,75VT3 O
50. ŠVEC Tobiáš / 2004 / 73,9 / 19 CZE - NE 150169,50VT3 T13-16
51. KAISER Adam / 2005 / 96,8 / 10 CZE - PowerLifting Mělník 180167,40VT3 T13-16
52. TOMANEC Jaroslav / 1943 / 82,2 / 22 CZE - Powerlifting Trutnov 155159,65PVT M75-79
53. HELIA Jiří / 2003 / 65,4 / 3 CZE - Powerlifting raspberry z.s. 112,5144,00  T17-19
54. JÁCI Dominik / 2007 / 96,7 / 38 CZE - Spartak Trutnov 150139,50  T13-16
55. PIANKA Daniel / 2008 / 31,6 / 29 CZE - OST Varnsdorf 60117,60  O
56. DRTINA Pavel / 2010 / 47,0 / 30 CZE - Powerlifting Trutnov 5098,00  O

Nepřihlášený uživatel