3. ročník GP Slavoj Plzeň se vydařil

08.12.2018 v 15:00 vložil Koutňa
3. ročník GP Slavoj Plzeň se vydařil
Plzeňský Slavoj uspořádal již třetí ročník své Grand Prix, která byla soutěžena ještě v původních hmotnostních kategoriích, přičemž závodníci startovali v každé z nich. Soutěžilo se v olympijském dvojboji a soutěž čtyřčlenných týmů byla vyhodnocena v součtu vzepřených kilogramů. Celý závod byl ve znamení těsných soubojů, kdy o medaili dokázal rozhodovat i pouhý jeden vzepřený kilogram. Potěšitelný byl zároveň fakt, že se závod vedl ve velmi sportovním a přátelském duchu, kdy si závodníci, spolu s pěkně zaplněnou sportovní halou, navzájem zatleskali.
V soutěži se velmi líbil chebský Pastorek a teplický Adam Pecka nebo mladíci ze Slavoje Plzeň Lhoták s Hajšmanem či pražský Hariš a mládnoucí Kovač z Meziboří a Mencl z Brandýsa. Veteráni Brodský, Němec a Pech dokázali, že s činkou pořád umí. Vrcholem soutěže byl další český rekord Jana Angera z Teplic, který v trhu zvládl 136 kg!

Tento ročník byl jakousi generálkou na příští ročník, který bude zároveň oslavou 120 let trvání našeho oddílu Slavoj Plzeň 1899.

Výsledky
Použité zdroje informací:

Nepřihlášený uživatel