Varnsdorfský pohár v mrtvém tahu

Základní údaje:
Datum zahájení: 25. června 2016 10:00
Datum ukončení: 25. června 2016 16:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: FČST + SAST
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 102
Živé vysílání:
Sledovanost: 529 diváků (868 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala Západní Varnsdorf
Západní 2984
407 47 Varnsdorf
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Výsledky dle kategorií v totalu

Amatérky RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země MT Total Reshel
1. DOSTÁLOVÁ Martina / 1983 / 82,9 / 97  CZE - Hard Cool Gym 222,5222,5327,4755
2. MLÝNKOVÁ Tereza / 1993 / 46,0 / 39  CZE - Oddíl silových sportů Chrudim 107,5107,5264,7725
3. GRUBROVÁ Terezka / 1998 / 48,7 / 10  CZE - Děčín 105105238,0140
4. RULÍKOVÁ Veronika / 1997 / 74,4 / 53  CZE - Oddíl silových sportů Chrudim 137,5137,5213,1525
5. ŠIMKOVÁ Jana / 1988 / 64,3 / 59  CZE - Ústí nad Labem 120120203,1840
6. VAŠKŮ Karolína / 1996 / 68,4 / 67  CZE 120120194,9520
7. KOMÁRKOVÁ Vendula / 1995 / 58,3 / 27  CZE 105105191,9820
8. BALVÍNOVÁ Anna / 1998 / 56,2 / 1  CZE - OST Varnsdorf 100100189,7800
9. JIRSÁKOVÁ Kateřina / 1998 / 78,9 / 98  CZE - Powerlifting Jaroměř 115115173,2820
10. KOUCKÁ Martina / 1987 / 60,7 / 81  CZE - Vysoký Újezd 9595167,6560
11. LORENCOVÁ Lenka / 1992 / 64,0 / 85  CZE - Powerlifting Vrchlabí 8080135,8400

Amatéři RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země MT Total Reshel
1. SKOUPIL Michal / 1993 / 73,1 / 57  CZE - Timpo Olomouc 217,5217,5249,1245
2. HAMÁK Tomáš / 1988 / 98,6 / 11  CZE - Hlinsko 270270248,5620
3. VAŠEK Roman / 1993 / 74,5 / 66  CZE - Hlinsko 215215241,6600
4. CHOUR Martin / 1984 / 108,0 / 22  CZE - Oddíl silových sportů Chrudim 270270240,3000
5. VÁŠA Filip / 1990 / 72,6 / 70  CZE - Praha 205205236,4470
6. MRKVIČKA Tomáš / 1993 / 74,9 / 40  CZE - Hlinsko 210210234,8220
7. ČÍŽEK Pavel / 1996 / 71,4 / 5  CZE - Nový Oldřichov 200200234,3200
8. ONDRUŠ Andrej / 1991 / 86,8 / 88  CZE 235235233,0260
9. DOLEJŠ Zdeněk / 1989 / 73,4 / 7  CZE - Meclov 200200228,1200
10. UNGER Jiří / 1993 / 70,0 / 64  CZE 190190226,8600
11. BĚHAL Tomáš / 1994 / 89,3 / 3  CZE - Powercrew Gym 230230223,9280
12. KUČERA Vojtěch / 1995 / 96,6 / 33  CZE - Děčín 240240222,8640
13. KOWAL Filip / 1988 / 95,0 / 29  CZE - Česká Lípa 235235220,1950
14. ODVÁRKA Vojtěch / 1992 / 100,1 / 44  CZE - Česká Lípa 240240219,5040
15. KRUPIČKA Milan / 1989 / 69,0 / 32  CZE - Powercrew Gym 180180217,8000
16. HLAVATÝ Martin / 1995 / 62,1 / 76  CZE - Powerlifting Trutnov 160160217,7920
17. HNÍZDO Zdeněk / 1992 / 80,5 / 15  CZE - Chrastava 200200209,6000
18. BRODSKÝ Michal / 1989 / 95,5 / 4  CZE - Česká Lípa 220220205,4800
19. HLAVÁČ Jakub / 1981 / 91,4 / 12  CZE - OST Varnsdorf 205205196,5540
20. KAIZR Petr / 1990 / 113,7 / 23  CZE - Rumburk 220220192,5440
21. MOSKAL Ondřej / 1990 / 88,3 / 86  CZE - Powerlifting Trutnov 180180176,5080

Dorostenci RAW

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země MT Total R+F/MC
1. NEUŽIL Jaroslav / 1998 / 52,5 / 41  CZE - Powerlifting Trutnov 160160303,2448
2. SYROVÁTKA Matěj / 1998 / 81,1 / 58  CZE - OST Varnsdorf 245245275,9249
3. KYTLER Jaroslav / 1999 / 70,4 / 35  CZE 207,5207,5266,1412
4. PROCHÁZKA Tomáš / 1998 / 73,9 / 51  CZE - Powerlifting Trutnov 210210257,1005
5. NOVÁK Mikuláš / 1998 / 71,2 / 42  CZE - SK Metalpower Nový Bor 200200253,7568
6. PUŠ Patrik / 1998 / 97,5 / 52  CZE - TJ Tatran Hostinné 250250249,7500
7. KOHOUT Ondřej / 2000 / 83,3 / 25  CZE - Powerlifting Animals Semily 210210242,3782
8. HÁCHA Filip / 1996 / 93,5 / 75  CZE - Powerlifting Takis Příbram 245245240,7860
9. KOSTELECKÝ Martin / 1999 / 86,4 / 28  CZE - Powerlifting Animals Semily 215215230,9926
10. HYŽĎÁL Jaroslav / 1998 / 124,6 / 21  CZE - Powerlifting Trutnov 250250227,3700
11. HLAVINKA Ondřej / 1997 / 107,7 / 14  CZE 245245226,8230
12. HLOUŠEK Petr / 1998 / 73,6 / 77  CZE - Powerlifting Vrchlabí 185185223,1226
13. SCHEJBAL Ondřej / 1999 / 85,0 / 56  CZE 205205222,7284
14. FIŠER Dominik / 1998 / 95,0 / 8  CZE - TJ Tatran Hostinné 220220222,6312
15. KASPER Jan / 1998 / 77,6 / 24  CZE - Powerlifting Trutnov 190190222,1906
16. LANDIGA Benjamín / 1997 / 68,5 / 84  CZE - Sokol Semily 170170219,6638
17. PONOCNÝ Dominik / 1999 / 80,5 / 89  CZE - Powerlifting Trutnov 185185219,0844
18. NOVOTNÝ Marek / 1999 / 79,6 / 43  CZE - Powerlifting Animals Semily 180180215,3599
19. TOMÁŠOV Lukáš / 1997 / 95,5 / 63  CZE - OST Varnsdorf 215215212,8586
20. SKLENÁŘ Josef / 1997 / 101,4 / 91  CZE - Powerlifting Trutnov 200200192,7928
21. ŘÍČAŘ Jaroslav / 1998 / 127,2 / 55  CZE - Powerlifting Animals Semily 210210190,3230
22. PÁNEK Michal / 1998 / 110,0 / 45  CZE - Powerlifting Trutnov 185185173,5485


Nepřihlášený uživatel