Vision Nutrition RAW 2019 - soutěž v silovém trojboji dorostu a juniorů

Základní údaje:
Datum zahájení: 29. června 2019 8:00
Datum ukončení: 30. června 2019 16:15
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 68
Živé vysílání:
Sledovanost: 588 diváků (671 celkem)
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Dorostenky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BPMT Trojboj Wilks VT D
1. KOŠNAROVÁ Eliška / 2001 / 56,7 / 17Iron Warriors 10057,5110267,5311,69MVT D
2. PIPKOVÁ Kristýna / 2002 / 62,6 / 12TJ Lanškroun 10040122,5262,5283,29VT1 D
3. ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001 / 60,5 / 3Powerlifting TJJM Chodov 10050102,5252,5279,72VT1 D
4. VÍZNEROVÁ Andrea / 2001 / 100,1 / 20PWL Vision Nutrition
NR135
50
NR140
NR325
270,50VT1 D
5. KOLOMAZNÍČKOVÁ Sára / 2002 / 56,9 / 15PWL Vision Nutrition 82,54090212,5246,92VT2 D
6. ŠIMÁNKOVÁ Veronika / 2003 / 68,0 / 16Powerlifting School 7552,5107,5235238,60VT2 D
7. MARHOUNOVÁ Eliška / 2002 / 64,5 / 19Powerlifting School 82,54590217,5229,48VT3 D

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BPMT Trojboj Wilks VT D
1. HERRMANNOVÁ Tereza / 1999 / 67,0 / 25TJ Viktorie Bohumín 14070147,5357,5366,83MVT J
2. DAŇKOVÁ Lucie / 2000 / 70,5 / 44TJ Olympia Zlín 13072,5157,5360356,40MVT J
3. POBORSKÁ Klára / 1997 / 54,7 / 7Powerlifting School 107,555130292,5350,56MVT J
4. JELENOVÁ Aneta / 1999 / 61,8 / 17Sportovní klub ZLOBR 11560135310337,84MVT J
5. BRENNAN Anna / 1998 / 67,0 / 22Doplnejch powerlifting 132,555132,5320328,35VT1 J
6. SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997 / 78,5 / 11TJ Viktorie Bohumín 125
NR80
140345319,09VT1 J
7. KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996 / 62,3 / 37Doplnejch powerlifting 11057,5125292,5316,81VT1 J
8. KUČEROVÁ Sandra / 2000 / 62,9 / 39Iron Warriors 107,557,5117,5282,5303,77VT1 J
9. PICKOVÁ Diana / 1998 / 62,3 / 8Sportovní klub ZLOBR 7045105220238,28VT2 J
10. FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999 / 74,1 / 42Powerlifting Jihlava 87,550107,5245234,69VT3 J
-. PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999 / 56,7 / 33Spal Strength Gym 047,510000,00  J

Dorostenci

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BPMT Trojboj Wilks VT D
1. RADA Karel / 2001 / 81,8 / 4Fitness Staňkov 240135
NR255,5
630,5424,58MVT D
2. VÁVRA Marek / 2001 / 73,9 / 13KST Sporting APIS 200117,5
NR250
NR567,5
408,60MVT D
3. LNĚNIČKA Patrik / 2001 / 72,0 / 21TJ Lanškroun
NR205,5
117,5215538394,73MVT D
4. JOSKA Jakub / 2002 / 71,6 / 22SK TOTZI Klášterec n.O. 195122,5205522,5384,93VT1 D
5. KOVÁČ Jan / 2001 / 82,2 / 8SK Olymp Fitness Nový Bor 195125225545365,91VT1 D
6. HORÁČEK Lukáš / 2001 / 98,2 / 23Doplnejch powerlifting 220130235585358,66VT1 D
7. KNĚBORT Vítek / 2001 / 77,0 / 10PWL Vision Nutrition 165122,5212,5500349,95VT1 D
8. ŠMEJKAL Radek / 2001 / 92,0 / 7Powerlifting School 187,5140210537,5339,43VT1 D
9. LACINA David / 2003 / 73,7 / 9TJ Sokol Pohořelice 170100200470339,06VT1 D
10. PATOČKA Jiří / 2003 / 64,1 / 24TJ Sokol Pohořelice 16585170420337,93VT1 D
11. ŠERBERA Vojtěch / 2001 / 104,3 / 14TJ Sokol Bílina 190120210520311,48VT2 D
12. KRÁL Šimon / 2002 / 96,8 / 18TJ Sokol Vejprnice 180110210500308,45VT2 D
13. JERSÁK Jiří / 2002 / 101,6 / 11PWL Vision Nutrition 182,5100220502,5303,91VT2 D
14. CIBULKA Daniel / 2001 / 95,8 / 6TJ Sokol Vejprnice 185115185485300,55VT2 D
15. KAVICKÝ Matouš / 2003 / 76,3 / 1TJ Sokol Pohořelice 13572,5157,5365257,03VT3 D
16. BLECHA Jan / 2001 / 116,5 / 2TJ Sokol Nymburk 16090170420243,22VT3 D
-. SPORKA Robert / 2001 / 73,9 / 5TJ Sokol Vejprnice 0112,518000,00  D

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BPMT Trojboj Wilks VT D
1. ŠINDELÁŘ Jan / 1997 / 82,0 / 32Sportovní klub ZLOBR 237,5
NR172,5
240650437,06MVT J
2. VOREL Tomáš / 2000 / 64,8 / 43Powerlifting Brno 177,5117,5210505402,64VT1 J
3. HAVLICE Patrik / 1996 / 72,5 / 24Sportovní klub ZLOBR 190130222,5542,5396,02VT1 J
4. DANĚK Jakub / 2000 / 80,3 / 14Powerlifting TJJM Chodov 217,5122,5237,5577,5393,34VT1 J
5. ŠIGUT Jakub / 1999 / 107,7 / 5Iron Warriors 242,5140280662,5392,46VT1 J
6. ZSIBRITA Denis / 2000 / 81,1 / 9Iron Warriors 217,5120240577,5390,91VT1 J
7. JINDRA Štěpán / 1997 / 73,3 / 23Sportovní klub ZLOBR 19095
NR250,5
535,5387,81VT1 J
8. NĚMEC Filip / 2000 / 64,8 / 2Doplnejch powerlifting 165110205480382,70VT1 J
9. HAVLÍČEK David / 1998 / 107,1 / 26Iron Warriors 225165247,5637,5378,36VT1 J
10. PETR Aleš / 2000 / 81,9 / 47TJ Lokomotiva Krnov 190120250560376,82VT1 J
11. ŠPÁS Jan / 1996 / 87,4 / 34Powerlifting Brno 205142,5230577,5374,39VT1 J
12. EMINGER Pavel / 1998 / 91,6 / 20SK TOTZI Klášterec n.O. 225125240590373,35VT1 J
13. PAVLÍK Tomáš / 1996 / 72,2 / 41SK TOTZI Klášterec n.O. 172,5110220502,5367,93VT1 J
14. HULA Daniel / 1998 / 72,5 / 10TJ Sokol Těškovice 180110205495361,35VT2 J
15. MATULÍK Jan / 2000 / 99,5 / 35TJ Svitavy 210120252,5582,5355,21VT2 J
16. KOLÍSEK Petr / 1997 / 82,4 / 40KST Sporting APIS 175132,5217,5525351,96VT2 J
17. VOGEL Arnošt / 2000 / 95,6 / 1TJ Olympia Zlín 220110232,5562,5348,92VT2 J
18. ZUNA Zbyněk / 1998 / 120,8 / 29Fitness Jiskra Bílina 217,5150237,5605347,27VT2 J
19. USOV Artem / 2000 / 113,9 / 27Doplnejch powerlifting 230140225595346,65VT2 J
20. SÝKORA Vojtěch / 1997 / 81,0 / 12TJ Sokol Těškovice 170110230510345,47VT2 J
21. HAMOUZ Jiří / 2000 / 94,5 / 3TJ TZ Prosport Rakovník 180132,5240552,5344,48VT2 J
22. BÁREK David / 2000 / 118,2 / 15Powerlifting Brno 215125245585337,54VT2 J
23. KROPÁČEK Jindřich / 1996 / 72,7 / 28TJ Olympia Zlín 162,5105195462,5336,93VT2 J
24. ŠVAŇHAL Lubomír / 1996 / 86,4 / 13TJ Lokomotiva Krnov 185105225515335,93VT2 J
25. OTRUBA Zdeněk / 2000 / 101,1 / 21Powerlifting Brno 200112,5237,5550333,30VT2 J
26. HAKER Vojtěch / 2000 / 72,5 / 18TJ Sokol Pohořelice 155100200455332,15VT2 J
27. FRANTÁL František / 2000 / 77,9 / 6Sportovní klub ZLOBR 177,595200472,5328,15VT2 J
28. RICHTER Richard / 2000 / 90,3 / 45Spal Strength Gym 180110220510325,02VT2 J
29. BOLECH Jan / 1996 / 72,7 / 16Powerlifting Brno 165105160430313,26VT2 J
30. STANKOVIČ David / 2000 / 101,3 / 38Doplnejch powerlifting 175110210495299,72VT3 J
31. HRUDKA Jakub / 2000 / 90,7 / 4Doplnejch powerlifting 160105185450286,16VT3 J
32. VYBÍRALÍK Tomáš / 1996 / 82,2 / 31TJ Olympia Zlín 152,585172,5410275,27VT3 J
33. ČERNÝ Daniel / 2000 / 87,2 / 19TJ Sokol Pohořelice 15085170405262,89  J


Nepřihlášený uživatel