Volyně Dead Lift XXTREME - 6. ročník letního poháru v mrtvém tahu

Základní údaje:
Datum zahájení: 5. srpna 2017 13:00
Datum ukončení: 5. srpna 2017 18:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Reshel + F/MC + MC
Vybavení: RAW
Soutěžících: 55
Místo konání:
Adresa:Koupaliště Volyně
Nábřeží Dr. Kafky
Volyně
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
  • Jan Vojtěchovský
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Výsledky dle kategorií v totalu

Dorostenci + Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země MT Total R+F/MC VT
1. FUKSA Roman / 2000 / 71,0 / 9  CZE - Posilovna Gita Podivín 230230319,7092PVT
2. GRMOLEC Josef / 1994 / 134,4 / 16  CZE - Animal Powerlifting Team 370370319,6578PVT
3. BRABLC Tomáš / 1993 / 100,1 / 6  CZE - Animal Powerlifting Team 295295272,5051MVT
4. NGUYEN Patrik / 1994 / 89,0 / 3  CZE - Animal Powerlifting Team 270270266,1552MVT
5. PETRŮJ Lukáš / 1994 / 93,5 / 7  CZE - Extrifit Power Team 275275262,4738VT1
6. PEKOVIČ Daniel / 1994 / 84,0 / 19  CZE - SK Ironbulls Domažlice 255255261,4132VT1
7. PETRÁS Roman / 1994 / 106,8 / 29  CZE - SK Ironbulls Domažlice 280280254,9837VT1
8. KOVANDA David / 1998 / 86,0 / 34  CZE - Fit Gym Olomouc 235235253,2924VT1
9. BALABÁN Jiří / 1995 / 72,8 / 1  CZE - Powerlifting Trutnov 215215252,2389VT1
10. JADLOVSKÝ Lukáš / 1997 / 75,4 / 20  CZE - SK Ironbulls Domažlice 210210242,7734VT1
11. HLAVINKA Jakub / 1994 / 97,0 / 11  CZE - Fit Gym Olomouc 255255241,1127VT1
12. VOKÁL Adam / 1993 / 84,5 / 8  CZE - T.J. Jiskra Havlíčkův Brod 225225229,7498VT2
13. HRODĚJ Lukáš / 1999 / 74,8 / 31  CZE - Fit Gym Olomouc 172,5172,5218,1990VT3
14. ŠTROB Tomáš / 1999 / 90,3 / 30  CZE - Powerlifting Takis Příbram 180180196,6064VT3

Neomluveni

Poř. Soutěžící / RN Team, země MT Total R+F/MC VT
-. BALÍKOVÁ Veronika / 1997  CZE - SK Ironbulls Domažlice 000,0000 
-. DONT Marek / 1996  CZE 000,0000 
-. FIALA Sebastian / 1991  CZE 000,0000 
-. GERKA Stanislav / 1994  CZE 000,0000 
-. GRBAC Manuel / 1991  CZE 000,0000 
-. HLAVINKA Ondřej / 1997  CZE - Fit Gym Olomouc 000,0000 
-. HOLIŠ Michal / 1992  CZE 000,0000 
-. HOŠÁK Adam / 2002  CZE - Fit Gym Olomouc 000,0000 
-. KAŠPAR Ladislav / 1994  CZE - Animal Powerlifting Team 000,0000 
-. KLEČKA Michal / 1987  CZE - Fitness Alice Plzeň 000,0000 
-. KOLISKO Danile / 2000  CZE - Fit Gym Olomouc 000,0000 
-. KUNC Tomáš / 1995  CZE - Animal powerlifting team 000,0000 
-. LANDIGA Anton / 1968  CZE - Powerlifting Animals Semily 000,0000 
-. NĚMCOVÁ Ludmila / 1990  CZE - Powerlifting Trutnov 000,0000 
-. POKORNÁ Michaela / 2001  CZE - Fit Gym Olomouc 000,0000 
-. POKORNÝ Jaroslav / 1972  CZE - Fit Gym Olomouc 000,0000 
-. SKOUPIL Michal / 1993  CZE - Fit Gym Olomouc 000,0000 
-. STAVJANÍK Jiří / 1996  CZE 000,0000 
-. ŠIMEK Ondřej / 1994  CZE 000,0000 
-. ŠVARCOVÁ Alena / 1993  CZE - Fit Gym Olomouc 000,0000 
-. URBÁNEK Marek / 1982  CZE 000,0000 
-. URBÁŠEK Aleš / 1992  CZE 000,0000 

Nové dosažené rekordy

HRODĚJ Lukáš / 1999, Osobní rekord 177,5 kg v mrtvém tahu (4. pokus) v kategorii Dorostenci T2 -75kg

Neplatné pokusy o rekord

PEKOVIČ Daniel / 1994, Osobní rekord 260 kg v mrtvém tahu (4. pokus) v kategorii Junioři -90kg


Nepřihlášený uživatel