XXII. Soroksár Cup in weightlifting

Základní údaje:
Datum zahájení: 30. března 2019 15:00
Datum ukončení: 30. března 2019 19:00
Federace, svaz: MSSZ
Pravidla soutěže: IWF
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 95
Místo konání:
Adresa:Budapest
HUN Hungary

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí ve dvojboji

Dívky U10

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. URTE Beinoryte / 2010 / 29,6  EST 16203690,601 U10

Dívky U12

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. LOORE-LII Aviste / 2007 / 43,2  EST 284472124,525 U12

Dívky U15

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. KALINA Miroslava / 2004 / 58,2  UKR 6084144198,446 U15
2. RAIDEL Lena / 2004 / 78,1  AUT 6878146170,619 U15
3. DERMIČEK Nataša / 2005 / 42,25  CRO 375087153,411 U15
4. HALJASORG Johanna / 2005 / 91,8  EST 5475129141,188 U15
5. LÁSZLÓ Lili Elvira / 2005 / 53,7  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 425193135,460 U15
6. KÉMERI Noémi / 2006 / 58,3  HUN - Kisújszállás 354681111,499 U15

Dívky U17

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. ROSINSKA Yevhenia / 2003 / 63,5  UKR 6584149194,348 U17
2. SAAR Mona / 2002 / 63,9  EST 6675141183,223 U17
3. MANGIO Vassalo Shelby / 2003 / 66,05  MLT 6180141179,705 U17
4. DERMIČEK Hermana / 2002 / 69,2  CRO 6379142176,329 U17
5. CRNJAC Ana / 2002 / 99,0  CRO 6880148158,059 U17

Juniorky U20

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. CSIPKÉS Erika / 2000 / 48,8  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 5665121189,319 U20
2. PERJÉSI Eszter / 2001 / 63,9  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 5055105136,443 U20

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. KIRCHTAG Nicole / 1995 / 66,1  AUT 6578143182,175 S
2. LANGE Katharina / 1992 / 68,3  AUT 5270122152,584 S
3. LUTSCH Alexandra / 1994 / 78,0  AUT 6164125146,164 S
4. RENNER Ibolya / 1978 / 52,4  HUN - Kovács Mühely 304575111,196 W40

Chlapci U10

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. SZABOLCSI Zente / 2011 / 33,5  HUN - Kisújszállás 16223893,064 U10
2. KISS Dominik / 2012 / 31,0  SVK 481232,023 U10

Chlapci U12

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. ZDANEVIČIUS Ligitas / 2008 / 34,65  LTU 202848113,382 U12
2. JATUŽIS Nojus / 2007 / 38,05  LTU 232851109,406 U12
3. TAKÁCS Gábor / 2008 / 44,15  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 253257106,170 U12
4. JASUDIS Domantas / 2007 / 66,7  LTU 334578105,888 U12
5. MIKŠYS Minvydas / 2007 / 47,25  LTU 263359103,531 U12
6. SOMFALVAI Balázs / 2008 / 62,85  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 30407098,779 U12
7. MOLNÁR Botond / 2007 / 30,25  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 0333390,558 U12
8. ŠČÍPA Oliver / 2007 / 62,0  SVK 25305578,329 U12
9. APÁTI Zalán / 2008 / 32,6  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 15163178,209 U12

Chlapci U15

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. MOLNÁR Csongor / 2004 / 70,8  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 84112196256,532 U15
2. TODOROVIĆ Nikola / 2005 / 58,0  CRO 7693169252,210 U15
3. JURCZYSZYN Mikolaj / 2004 / 64,9  POL 6785152209,995 U15
4. DAKU Zoltán / 2004 / 59,6  HUN - Kisújszállás 6380143209,301 U15
5. ŠIMČÍK Vojtěch / 2004 / 70,0  CZE - TJ Holešov 6790157206,885 U15
6. LAJOS Petrohai / 2004 / 59,0  HUN - Kisújszállás 5580135199,013 U15
7. BORG Rylee / 2006 / 55,7  MLT 5571126193,726 U15
8. TODOROVIĆ David / 2004 / 59,0  CRO 5164115169,530 U15
9. KÉMERI Mihály / 2004 / 72,4  HUN - Kisújszállás 5075125161,477 U15
10. MAKAROVAS Dovydas / 2004 / 84,8  LTU 6075135160,462 U15
11. KUN Nándor / 2005 / 101,7  HUN - Kisújszállás 6085145159,807 U15
12. TYUKODI András / 2006 / 75,0  HUN - Kisújszállás 4263105132,955 U15
13. TOPCLOVEC Stjepan / 2005 / 75,5  CRO 4557102128,683 U15
14. PIOTROWSKI Mateusz / 2004 / 48,65  POL 284068116,407 U15
15. TARAŠKEVIČIUS Kajus / 2004 / 57,8  LTU 354075112,208 U15
16. IWINSKI Michał / 2006 / 51,4  POL 25366199,820 U15
17. ŽIČKUS Ritus / 2005 / 56,1  LTU 20315177,995 U15

Chlapci U17

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. KRNAJAC Jovan / 2002 / 61,45  SRB 97115212303,765 U17
2. KOLÁŘ Jan / 2002 / 90,2  CZE - TJ Holešov
NR114
NR138
NR252
291,235 U17
3. BERTRAN Filip / 2003 / 89,1  SRB 108133241280,026 U17
4. BOCSA Paul / 2003 / 113,5  ROM 115135250266,002 U17
5. HARASZTOVICS Gergo / 2002 / 80,6  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 93115208253,483 U17
6. SZABOLCS Márki / 2003 / 101,8  HUN - Kisújszállás 85112197217,041 U17
7. RÁCZ Bence Csaba / 2003 / 96,0  HUN - Kisújszállás 80110190213,984 U17
8. CHATELAIN Xavier / 2002 / 61,05  SUI 5875133191,427 U17

Junioři U20

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. VLADISLAJEV Stevan / 1999 / 62,35  SRB 113130243344,755 U20
2. KEREKES Gergö / 2000 / 80,4  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 122140262319,695 U20
3. POPA Claudiu / 1999 / 79,7  ROM 110145255312,552 U20
4. KOŘÍNEK Vít / 1999 / 86,25  CZE - TJ Holešov 115145260306,588 U20
5. NOVOTNÝ Martin / 2000 / 91,5  CZE - TJ Holešov 116148264303,231 U20
6. HADDAD Zyad / 1999 / 71,9  SUI 105125230298,316 U20
7. TOFAN Laurentiu / 2001 / 66,2  ROM 90115205279,626 U20
8. LAB Antoine / 2001 / 71,65  SUI 96117213276,829 U20
9. FIAUX Dwayne / 2001 / 62,2  SUI 7085155220,264 U20
10. MUZELLÁK Máté / 2001 / 67,0  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 6071131177,335 U20
11. KRÓL Marcel / 2001 / 86,15  POL 0107107126,241 U20
12. VARGA Richárd / 2000 / 111,0  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 98098104,953 U20

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. OGNIANOV Dimitrov Nikolay / 1992 / 69,25  BUL 120135255338,217 S
2. REISECKER Florian / 1993 / 98,4  AUT 135165300334,664 S
3. TEUN Bruijnen / 1996 / 73,55  NED 115140255326,452 U23
4. ANDZANS Kristians / 1992 / 78,75  LAT 106135241297,238 S
5. VAN GELDEREN Randolf / 1993 / 83,3  NED 111129240287,725 S
6. KOIVISTO Eero / 1993 / 86,1  FIN 104125229270,252 S
7. SVAJÜNAS Aleksiejus / 1997 / 72,9  LTU 90115205263,775 U23
8. MÉSZÁROS András / 1991 / 135,4  HUN - Kisújszállás 103150253258,623 S
9. BÖRÖNDY Hunor / 1993 / 79,9  HUN - Soroksári Súlyemelés Budapest 88123211258,288 S
10. SZABÓ Lajos / 1993 / 85,1  HUN - Kisújszállás 88128216256,310 S
11. GRISLIS Andis / 1998 / 106,55  LAT 105125230249,490 U23
12. FAZEKAS László / 1992 / 66,25  HUN - KKF 77105182248,134 S
13. FASTENMEIER Johannes / 1986 / 66,55  AUT 7899177240,626 S
14. NAGY Viktor / 1993 / 76,05  HUN - KKF 85102187234,981 S
15. KOROBOV Jaan / 1990 / 70,65  EST 7598173226,714 S
16. ABELA Matthew / 1994 / 74,6  MLT 78100178226,063 S
17. SZOBOSZLAI Róbert / 1994 / 108,7  HUN - Kisújszállás 86123209225,268 S
18. NOVOTNÝ Jakub / 1987 / 78,3  CZE - TJ Holešov 78100178220,199 S
19. BÜCHEL Raphael / 1990 / 105,8  AUT 80120200217,451 S
20. BENKÖ Máté / 1995 / 85,5  HUN - Kovács Mühely 80100180213,121 S
21. MÓNA Norbert / 1985 / 103,55  HUN - Kovács Mühely 70105175191,656 S
22. MIHÁLY Csordás / 1991 / 84,9  HUN - EU2024 7090160190,071 S
23. MANTAS Jukna / 1986 / 108,85  LTU 8508591,577 S

Muži M35

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. STELIAN Valeriev Ivanov / 1984 / 77,0  BUL 95122217270,849 M35

Muži M40

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. UJLAKI Tamás / 1975 / 106,9  HUN - Kovács Mühely 95131226244,890 M40

Muži M45

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. KOBLER Rudolf / 1972 / 92,6  AUT 106130236269,708 M45

Muži M50

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. LAJOS Ferenczi / 1969 / 86,2  HUN - Kisújszállás 100120220259,490 M50

Muži M60

Poř. Soutěžící / RN / TH Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. KASANEN Heikki / 1955 / 101,6  FIN 6387150165,375 M60

Nepřihlášený uživatel