XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána

Základní údaje:
Datum zahájení: 6. března 2020 14:00
Datum ukončení: 7. března 2020 18:00
Federace, svaz: SZV
Pravidla soutěže: IWF
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 62
Místo konání:
Adresa:Vzpieračská hala
Juhoslovanská 2
040 01 Košice - Sídlisko Ťahanovce
SVK Slovakia

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí ve dvojboji

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. SENIČOVÁ Nikola / 2000 / 78,8 / 6 SVK - MKVaSŠ Košice 93
NR114
NR207
240,919 U20
2. MYJAK Malgorzata / 2004 / 55,5 / 31 POL - Nowosądeczanin Muszyna 7486160227,700 U17
3. ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004 / 55,9 / 65 CZE - SKVOZ Horní Suchá
NR65
NR85
NR150
212,413 U17
4. MILEWSKA Karolina / 2006 / 44,16 / 20 POL - LKS Polwica Wierzbno 405090152,755 U15
5. KRZEMIŇSKA Dagmara / 2008 / 44,06 / 14 POL - LKS Polwica Wierzbno 375087147,948 U12
6. WINIARSKA Natalia / 2006 / 49,23 / 42 POL - LKS Polwica Wierzbno 435194146,075 U15
7. SZCZYGIEŁ Katarzyna / 2005 / 53,3 / 27 POL - Nowosądeczanin Muszyna 445599144,975 U15
8. VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006 / 56,5 / 68 CZE - SKVOZ Horní Suchá 4260102143,389 U15
9. SZEBESTOVÁ Valerie / 2006 / 54,3 / 63 CZE - SKVOZ Horní Suchá 405696138,728 U15
10. HUDÁKOVÁ Timea / 2001 / 59,4 / 1 SVK - MKVaSŠ Košice 4556101137,343 U20
11. TOMAŠČÍNOVÁ Emma / 2004 / 55,9 / 57 SVK - ŠK Fit & Fun Prešov 405494133,112 U17
12. BOMBA Wiktoria / 2006 / 53,3 / 23 POL - Nowosądeczanin Muszyna 385290131,795 U15
13. VÍGH Rebeka Flóra / 2004 / 51,2 / 52 SVK - MKVaSŠ Veľký Meder 354782123,677 U17
14. EGRECKÁ Réka / 2005 / 60,2 / 35 SVK - MKVaSŠ Veľký Meder 415091122,686 U15
15. ZAVACKA Rachel / 2008 / 44,59 / 46 SVK - MKVaSŠ Košice 283462104,373 U12
16. BUGOŠOVÁ Katarína / 2008 / 69,43 / 50 SVK - VK Družstevná pri Hornáde 28386681,809 U12
17. MICHALKOVÁ Nina / 2010 / 43,84 / 58 SVK - ŠK Fit & Fun Prešov 15203559,774 U12
18. KRÁSKA Maja / 2013 / 23,52 / 15 POL - LKS Polwica Wierzbno 7101756,365 U12

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair D
1. HOLLÓ Szilárd / 2000 / 154,0 / 5 HUN - Súlyemelő EB Kazincbarcika 150195345346,931 U20
2. BREZINA Nikolas / 2002 / 60,3 / 32 CZE - SKV Baník Havířov 95130225326,632 U20
3. VÍŤAZ Patrik / 2000 / 95,6 / 74 SVK - TJ Slávia Ružomberok 123155278313,609 U20
4. FÉDERER Benjamin / 2003 / 81,54 / 9 HUN - Súlyemelő EB Kazincbarcika 115142257311,371 U17
5. FENYO Daniel / 2003 / 71,63 / 54 HUN - Súlyemelo Sportegyesulet Iregszemcse 105128233302,872 U17
6. ORSOS Richard / 2001 / 62,4 / 37 HUN - Súlyemelo Sportegyesulet Iregszemcse 90110200283,595 U20
7. TOKARCZYK Szymon / 2004 / 75,29 / 53 POL - Nowosądeczanin Muszyna 100120220277,978 U17
8. BEREGSZÁSZI Ondrej / 2002 / 67,8 / 13 SVK - MKVaSŠ Košice 83110193259,333 U20
9. SHPONTAK Viktor / 2002 / 70,96 / 24 UKR 80108188245,733 U20
10. DEMETER Peter / 2000 / 79,15 / 33 SVK - MKVaSŠ Košice 85110195239,869 U20
11. JUHÁS Alex / 2003 / 76,18 / 21 SVK - VK Družstevná pri Hornáde 85100185232,251 U17
12. BENKA Roman / 2005 / 70,36 / 59 SVK - ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín 7591166218,074 U15
13. STRAPEC Šimon / 2005 / 83,0 / 75 SVK - TJ Slávia Ružomberok 77100177212,571 U15
14. KUŠNÍR Krisztián / 2004 / 69,98 / 16 SVK - MKVaSŠ Veľký Meder 6985154202,967 U17
15. ŠIDELKA Nikolas / 2005 / 75,68 / 19 SVK - VK Družstevná pri Hornáde 7090160201,591 U15
16. AMRICH Daniel / 2004 / 99,61 / 45 SVK - VK Družstevná pri Hornáde 80100180199,883 U17
17. MOLDOVAI Levente / 2006 / 60,38 / 8 HUN - Súlyemelő EB Kazincbarcika 6269131189,997 U15
18. FÁBRY Matúš / 2001 / 88,1 / 64 SVK - MKVaSŠ Košice 7290162189,184 U20
19. ORSÖS Zoltán / 2007 / 56,66 / 34 HUN - Súlyemelo Sportegyesulet Iregszemcse 5767124188,242 U15
20. JAKLOVSKÝ Jakub / 2005 / 69,4 / 10 SVK - MKVaSŠ Košice 6375138182,795 U15
21. JAROLÍM Daniel / 2007 / 35,34 / 39 CZE - SKV Baník Havířov 334275173,519 U15
22. TRONKA Róbert / 2007 / 35,9 / 30 SVK - VK Družstevná pri Hornáde 333871161,597 U15
23. HORVÁT Filip / 2007 / 86,7 / 47 SVK - VK Družstevná pri Hornáde 6373136159,984 U15
24. JUHÁS Daniel / 2008 / 36,31 / 43 SVK - VK Družstevná pri Hornáde 303868152,964 U12
25. DZIVÝ Jozef / 2006 / 58,73 / 56 SVK - ŠK Fit & Fun Prešov 4458102150,859 U15
26. ROJÍČEK Lukáš / 2006 / 70,5 / 40 CZE - SKV Baník Havířov 4764111145,648 U15
27. BRŇO Dávid / 2007 / 53,6 / 7 SVK - ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín 394988139,322 U15
28. JUHÁS Oliver / 2007 / 45,0 / 28 SVK - VK Družstevná pri Hornáde 334275137,333 U15
29. JAKUBÍK Fabio Jan / 2008 / 45,33 / 26 SVK - VK Družstevná pri Hornáde 324072130,989 U12
30. KACKO Lukáš / 2006 / 78,49 / 12 SVK - ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín 4956105129,727 U15
31. GONOS Rastislav / 2005 / 49,62 / 60 SVK - ŠK Fit & Fun Prešov 304575126,299 U15
32. ŽÁČEK Mikuláš / 2006 / 66,0 / 51 CZE - SKV Baník Havířov 375390123,000 U15
33. KOLPASKÝ Tomáš / 2009 / 47,1 / 3 SVK - MKVaSŠ Košice 284068119,649 U12
34. KURČÍK Marek / 2008 / 49,91 / 72 SVK - TJ Slávia Ružomberok 263864107,260 U12
35. SOÓKY Juraj / 2008 / 44,84 / 18 SVK - MKVaSŠ Veľký Meder 253257104,705 U12
36. MICHAL René / 2009 / 42,18 / 41 SVK - VK Družstevná pri Hornáde 233053102,936 U12
37. ZAVACKÝ Šimon / 2007 / 41,9 / 44 SVK - MKVaSŠ Košice 213152101,624 U15
38. GERAT Matej / 2007 / 76,35 / 2 SVK - ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín 354681101,565 U15
39. SAKMÁR Patrik / 2009 / 54,25 / 38 SVK - MKVaSŠ Košice 25356094,114 U12
40. BAGÓ Gabriel / 2008 / 27,07 / 17 SVK - MŠO Štúrovo 12183093,903 U12
41. JAŠŠÁK Tobiaš / 2007 / 80,92 / 61 SVK - TJ Slávia Ružomberok 32437591,217 U15
42. BOBI Csaba Kristóf / 2008 / 66,94 / 25 HUN - Súlyemelő EB Kazincbarcika 27356283,977 U12
43. KONFAL Filip / 2009 / 43,43 / 71 SVK - TJ Slávia Ružomberok 17254279,406 U12
44. UJLAKY Levente / 2010 / 41,68 / 48 SVK - MŠO Štúrovo 12142651,063 U12

Nepřihlášený uživatel