Zubr Cup 2012 - 3. ročník závodu v mrtvém tahu

Základní údaje:
Datum zahájení: 6. října 2012 13:00
Datum ukončení: 6. října 2012 20:00
Federace, svaz: Otevřená soutěž
Pravidla soutěže: GPC
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Reshel
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 54
Místo konání:
Adresa:Tělocvična ZŠ Trávník 27
Přerov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:

Žádný pořadatel není dosud znám

Výsledky dle kategorií

Junioří

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team 123 MT Reshel VT
1. OULEHLA Josef / 1992 / 77,5 / 10 Olomouc 210220235235254,7400PVT
2. MACHÁČEK Jindřich / 1991 / 69,5 / 31 Posilovna Lánik 190200210210252,4200MVT
3. ŠINDEL Denis / 1991 / 119,8 / 8 Ostrava 260285-300285246,2400PVT
4. KRÁLÍK Lukáš / 1992 / 95,2 / 14 Frýdek Místek 240260-270260243,1000PVT
5. GOLKA Vladimír / 1994 / 82,3 / 34 Posilovna Lánik 205215222,5222,5228,9525PVT
6. NIKEL Jan / 1994 / 99,5 / 35 Posilovna Lánik 220-240245245224,6650MVT
7. PLHAL Martin / 1991 / 106,0 / 15 Přerov 230250-270250223,7500MVT
8. KRÁČMAR Filip / 1993 / 82,6 / 30 -190190200200205,2000VT1
9. KIML Ondřej / 1990 / 109,1 / 32 200215230230204,0100VT1
10. SKÁCEL Miroslav / 1994 / 81,0 / 9 Vyškov 180195-210195203,5800MVT
11. SPILKA Ladislav / 1997 / 56,7 / 28 Posilovna Lánik 115125130130202,1500VT1
12. GRIGAR Roman / 1993 / 85,6 / 19 160180200200200,0000VT1
13. KUČERA Vladimír / 1991 / 121,6 / 33 210230-240230198,0300VT1
14. KUBÍK Ondřej / 1992 / 101,0 / 26 150180205205186,7550VT2
15. HALVA Vít / 1998 / 61,8 / 27 110120130130177,3200VT2
16. KAŇÁK Filip / 1993 / 62,3 / 25 Frýdek Místek 100110#110148,5000 
17. SATKE Jan / 1995 / 114,7 / 29 160-170170170148,4100VT3
18. LACINA Jan / 1994 / 78,0 / 11 Přerov 120130-145130140,1400 

Profesionálové

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team 123 MT Reshel VT
1. ŽVAK Jan / 1978 / 117,2 / 60 Posilovna Lánik 320335340340295,1200PVT
2. ZELENÝ Jaroslav / 1986 / 113,4 / 21 Broumov 310325332,5332,5291,2700PVT
3. SAZMA Karel / 1975 / 73,6 / 59 Olomouc 222,5235242,5242,5275,4800PVT
4. FOLPRECHT Petr / 1985 / 109,0 / 20 Olomouc 305-325-330305270,5350PVT
5. ŠVEHLA Adam / 1981 / 136,2 / 55 Vsetín 300310-315310261,9500MVT
6. JÍŠA Jan / 1988 / 100,6 / 6 Most 240265272,5272,5248,5200PVT
7. KOKOVIN Oleksander / 1988 / 112,4 / 57 250270282,5282,5248,0350PVT
8. SCHOŘ Karel / 1955 / 85,2 / 58 220235245245245,9800PVT
9. TARNÓCZY Miroslav / 1980 / 85,2 / 22 Varnsdorf 220230240240240,9600MVT
10. MAREK Petr / 1990 / 110,5 / 5 Pardubice 270-290-290270238,4100MVT
11. KRAYZEL Rémy / 1955 / 82,9 / 56 Krnov 220230-240230235,5200PVT
12. VINCOUREK František / 1966 / 79,5 / 4 Vyškov 220-230#220233,2000PVT
13. ZUBKO Jaroslav / 1979 / 101,2 / 3 Posilovna Lánik 215225230230209,3000VT1

Příchozí

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team 123 MT Reshel VT
1. LOUŽECKÝ Ondřej / 1983 / 74,5 / 45 200210215215241,6600MVT
2. NAVRÁTIL Bedřich / 1989 / 97,3 / 54 Přerov 250260-275260240,5000PVT
3. ZIFČÁK Petr / 1986 / 106,3 / 53 240255265265236,9100MVT
4. ŠTUDENT Jiří / 1989 / 82,6 / 49 210230-235230235,9800MVT
5. SLÍVA Martin / 1982 / 94,0 / 18 Olomouc 230245250250235,5000MVT
6. MATEJ Jiří / 1988 / 107,9 / 17 Přerov 210225250250222,5000MVT
7. FUCIMAN Pavel / 1989 / 98,3 / 48 205220235235216,4350VT1
8. CENDĚK Jaroslav / 1985 / 101,0 / 46 200225237,5237,5216,3625VT1
9. DVOŘÁK Jaroslav / 1989 / 107,3 / 51 225232,5240240213,8400VT1
10. POKORNÝ Jaroslav / 1972 / 110,1 / 52 220230240240212,1600VT1
11. VOJÁČEK David / 1972 / 89,3 / 2 Přerov 210-225-230210204,1200VT1
12. JAŽKO Martin / 1991 / 81,0 / 43 170180192,5192,5200,9700VT1
13. JANIK Lukáš / 1987 / 91,8 / 42 170185200200190,8000VT2
14. WĚJOVSKI Ladislav / 1987 / 85,3 / 41 170190-200190190,3800VT2
15. BARTOŠKA Pavel / 1989 / 86,0 / 44 190-215-215190189,6200VT2
16. ANDRLE Vojtěch / 1992 / 92,8 / 47 200-230-230200189,6000VT2
17. VELIČKA David / 1977 / 97,4 / 40 160200#200185,0000VT2
18. ŠEMNICKÝ Robert / 1973 / 116,8 / 16 Prostějov 195205210210182,4900VT2
19. DROZD Petr / 1981 / 89,5 / 39 150170180180174,9600VT3
20. ŠPRC Dominik / 1992 / 91,8 / 50 170-180180180171,7200VT3


Nepřihlášený uživatel