16. ročník Bohumínského benchpressu

Základní údaje:
Datum zahájení: 1. dubna 2017 8:00
Datum ukončení: 1. dubna 2017 13:15
Federace, svaz: Otevřená soutěž
Pravidla soutěže: vlastní
Úroveň soutěže: Propagační soutěž
Výpočet bodů: Wilks + Rozdíl
Vybavení: RAW
Soutěžících: 48
Živé vysílání:
Sledovanost: 130 diváků (211 celkem)
Místo konání:
Adresa:Tělocvična TJ Viktorie Bohumín
Slezská 116
Starý Bohumín
CZE Czech Republic

Pořadatelé:

Další informace

Soutěž je schválena ČSST.

Absolutní pořadí

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BP Wilks D
1. KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990 / 76,7 / 31TJ Sokol Pohořelice 80 75,01 O
2. BAZALOVÁ Pavlína / 1997 / 69,6 / 9TJ Viktorie Bohumín 67,5 67,42 J
3. PETŘÍČKOVÁ Eliška / 1994 / 53,8 / 23TJ Viktorie Bohumín 45 54,63 J
4. STODŮLKOVÁ Nikol / 2000 / 64,0 / 2Fit Darja 45 47,76 D
5. TURKOVÁ Denisa / 2003 / 49,5 / 5TJ Viktorie Bohumín 32,5 42,07 D

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team BP Wilks D
1. KUŽEL Vlastimil / 1977 / 110,5 / 28Extrifit Power Team Hradec Králové 250 146,92 M
2. LOZA Patrik / 1985 / 117,9 / 4Extrifit Power Team Hradec Králové 215 124,14 O
3. PŘIBYL Marián / 1972 / 150,5 / 33TJ TZ Prosport Rakovník 220 121,66 M
4. ZAHRAJ Jiří / 1968 / 107,7 / 40Colbert club SSK Vítkovice 200 118,48 M
5. DUNKA Miroslav / 1969 / 104,2 / 21Fontána Fitness Teplice 195 116,84 M
6. JOB Ladislav / 1987 / 90,3 / 18Colbert club SSK Vítkovice 180 114,71 O
7. KRAYZEL Rémy / 1955 / 88,9 / 55TJ Lokomotiva Krnov 175 112,42 M
8. MARAŠEK David / 1970 / 90,9 / 16TJ Viktorie Bohumín 175 111,16 M
9. VLČEK Denis / 1991 / 153,3 / 46Gurman fitness Havířov 200 110,32 O
10. WOLF Čestmír / 1959 / 84,2 / 51Colbert club SSK Vítkovice 165 109,21 M
11. TILL Patrik / 1997 / 104,4 / 36Extrifit Power Team Hradec Králové 180 107,78 J
12. VÁLEK Josef / 1984 / 106,5 / 50Jeseník 170 101,08 O
13. PAŽIK Miroslav / 1985 / 112,6 / 14Hardcore gym Fontána 172,5 100,81 O
14. MATIS Martin / 1994 / 67,4 / 39TJ Viktorie Bohumín 130 100,35 J
15. VYSLOUŽIL Josef / 1994 / 95,9 / 35Prostějov 160 99,10 J
16. STROUHAL Lukáš / 1985 / 117,9 / 22TJ Viktorie Bohumín 170 98,16 O
17. HERYNEK Josef / 1984 / 93,3 / 20Kulturistika a bikiny fitness 155 97,22 O
18. VERNER Filip / 1991 / 82,1 / 8Iron Fitness Bílovec 140 94,07 O
19. TUREK Antonín / 1987 / 80,1 / 34TJ Sokol Mosty 137,5 93,80 O
20. KAVKA Martin / 1993 / 65,3 / 48TJ Viktorie Bohumín 115 91,10 O
21. HORVÁTH Radek / 1995 / 87,7 / 6FAJA Bohumín 140 90,59 J
22. BRHEL Josef / 1962 / 83,9 / 56TJ Viktorie Bohumín 135 89,55 M
23. ZOGATA Jakub / 1997 / 82,2 / 12TJ Sokol Mosty 130 87,28 J
24. GRACÍK David / 1969 / 97,9 / 52Hradec Králové 140 85,95 M
25. TÓTH Nicolas / 2001 / 88,3 / 3TJ Viktorie Bohumín 130 83,81 D
26. BILKO Marek / 1976 / 90,8 / 32TJ Viktorie Bohumín 130 82,63 M
27. KRAJÍČEK Miroslav / 1992 / 79,2 / 42TJ Olympia Zlín 120 82,45 O
28. THUN Ladislav / 1956 / 83,6 / 13Kulturistika a bikiny fitness 122,5 81,43 M
29. MÁNEK Jaroslav / 1993 / 84,4 / 54Kulturistika a bikiny fitness 117,5 77,67 O
30. SOUŠEK Antonín / 1946 / 80,5 / 38SK Fitness Gym Olomouc 112,5 76,50 M
31. KARWACZYK Petr / 1994 / 77,5 / 15TJ Viktorie Bohumín 105 73,17 J
32. HOŠEK Filip / 1997 / 65,5 / 11Performance Powerlifting Ostrava 87,5 69,13 J
33. ŠPERL Ondřej / 1999 / 76,8 / 41TJ TZ Prosport Rakovník 97,5 68,36 D
34. KREJČIŘÍK Vojtěch / 1999 / 87,8 / 10SK Fitness Gym Olomouc 105 67,90 D
35. ŠVAŇHAL Lubomír / 1996 / 82,9 / 27TJ Lokomotiva Krnov 100 66,80 J
36. STAROŠTÍK Jan / 1998 / 78,5 / 49SK Fitness Gym Olomouc 95 65,64 J
37. VOGEL Arnošt / 2000 / 83,9 / 37TJ Olympia Zlín 97,5 64,67 D
38. LIDMILA Aleš / 1999 / 74,7 / 19Kulturistika a bikiny fitness 82,5 58,95 D
39. VALA Adam / 2003 / 64,7 / 1TJ TZ Prosport Rakovník 70 55,88 D
40. VÁLEK Martin / 1975 / 75,5 / 29TIK Bohumín 75 53,20 M
-. HAVLÍČEK Ondřej / 2001 / 60,1 / 26Kulturistika a bikiny fitness 0 0,00 D
-. LEDVINA Jiří, Ing. / 1981 / 97,6 / 24HP Fitness Dolní Domaslavice 0 0,00 O
-. VAVREČKA Adam / 1991 / 97,8 / 43Performance Powerlifting Ostrava 0 0,00 O


Nepřihlášený uživatel