O Powerlifter.cz

Powerlifter.cz vznikl především se záměrem zviditelnit silový trojboj a získat pro něj další příznivce a to nejen do řad soutěžících a amatérských nadšenců, ale také do řad fanoušků. Za poslední roky co se osobně účastním soutěží na národní úrovni, jsem si všiml nemilého faktu, a to, že se těchto akcí zůčastňuje holé minimum obyčejných příznivců, povětšinou je obecenstvo složeno jen ze samotných soutěžících a jejich doprovodu !!!

Tento sport, jako každý jiný, ve kterém jde o motivaci k výkonu, potřebuje především silné obecenstvo, které dokáže povzbudit a vyburcovat soutěžícího k maximálnímu výkonu.

Tímto vás všechny vyzývám:  PŘIJĎTE NÁS POVZBUDIT !


Hlavní záměry a cíle projektu Powerlifter.cz

  • Poskytnout informace a fakta včetně videí a fotografií k jednotlivým závodníkům a oddílům a informovat o výsledcích a dění na soutěžích v silovém trojboji (nejen na národní úrovni) a to nejen aktuálně, ale sestavit informace a dokumentaci i zpětně z již proběhlých událostí.
  • Poskytnout ucelené informace především o oddílech a jejich členech (stejná míra informací je však také poskytována i amaterskému nadšenci) a udržet maximálně detailní a aktuální údaje.
  • Propojit obsahy z příbuzných webů s Powerlifter.cz a také jednotlivými vizitkami a poskytnout tak informace na jednom místě. Týká se především fotografií a videí, tréninkových deníků a oddílových a osobních stránek.
  • Nabídnout tréninkové rozpisy s interaktivními přepočty dle vah, propojením na popisy a instruktážní videa obsažených cviků a také s informacemi o zkušenostech s konkrétním tréninkem a možností tak pomoci např. začínajícímu lifterovi.
  • Detailně informovat o možných cvicích a jejich variantách. Podrobným popisem provedení a cílových svalových skupin, instruktážními videi a dalšími souvisejícími informacemi dát sportovci možnost zjistit správnou techniku(-ky) provedení místo nebezpečných pokusů při neznalosti.
  • Informovat o výživě, jejich základech a principech, umožnit výpočty souvisejících hodnot jako např. BMI (Body Mass Index) a také nabídnout ucelený seznam nutričních hodnot potravin s možným sestavením jídelníčku příp. si jen nechat spočítat hodnoty dle denní stravy.

Plánů a cílů je více než dost a výše jsou uvedeny jen ty hlavní. Pokud se zpodobňujete s těmito záměry a cílemi projektu Powerlifter.cz případně máte další náměty neváhejte nás kontaktovat a navázat s námi spolupráci.

MOTTO:

Nebojte se a jděte do toho s odhodláním, nevzdávejte se a vydržte, ohromně vás to posílí na těle i na duchu a jen vlastní vůlí vše překonáte.

Naši partneři

Nepřihlášený uživatel