Mezinárodní Mistrovství ČR a SR v silovém trojboji a dřepu

Základní údaje:
Datum zahájení: 7. dubna 2017 8:00
Datum ukončení: 9. dubna 2017 18:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: FČST + SAST
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 253
Živé vysílání:
Sledovanost: 6 589 diváků (8 065 celkem)
Místo konání:
Adresa:Jednota Sokol Příbram
Gen.R.Tesaříka 162
261 01 Příbram
CZE Czech Republic

Živé vysílání a výsledkový servis

Ze soutěže je na serveru Powerlifter.cz poskytováno živé vysílání, jehož součástí je i kompletní průběžný výsledkový servis. Živý přenos a výsledky technicky zajišťuje Luděk Kalenský.

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Dorostenky RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. GRUBROVÁ Tereza / 1998 / 47,6 / 196 CZE - OST Varnsdorf
NR100
NR45
105250609,3880PVT T17-19
2. RULÍKOVÁ Veronika / 1997 / 71,4 / 172 CZE - Oddíl silových sportů Fitcentra Chrudim 135
WR72,5
145352,5581,8675PVT T17-19
3. ZBREHOVÁ Soňa / 1998 / 67,0 / 125 SVK - KSTaK Matej Bardejov 12062,5145327,5571,7560VT1 T17-19
4. EROSOVÁ Michaela / 2000 / 68,9 / 45 SVK - Strongman Club Dun. Streda 110
WR62,5
WR140
312,5571,7094VT2 T13-16
5. VLAŠÍNOVÁ Denisa / 1998 / 55,5 / 210 CZE - Animal Powerlifting Team
WR105
WR50
WR110
265540,1707PVT T17-19
6. KRASTENICSOVÁ Julie / 2000 / 51,1 / 291 CZE - Valkýra PowerTeam
NR70
WR50
NR82,5
202,5486,6192VT1 T13-16
7. BENOVÁ Lucie / 2000 / 68,0 / 22 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 10040120260457,9848VT2 T17-19
8. HERÁKOVÁ Dominika / 1998 / 49,0 / 174 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 70
NR40
75185440,6367VT2 T17-19

Juniorky EQUIPPED

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
-. BUZINKAYOVÁ Erika / 1994 / ? / 208 SVK - Bardějov 00000,0000  J

Juniorky RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. VAŠKOVÁ Jana / 1994 / 84,2 / 61 SVK - KSTaK Matej Bardejov
WR195
WR115
WR225
535788,9110SMT J
2. RYBOVÁ Tereza / 1995 / 47,3 / 136 CZE - Powerlifting Animals Semily
WR102,5
40
NR120
262,5633,3358PVT J
3. HAIČMANOVÁ Klára / 1996 / 54,2 / 103 CZE - Strong Bears 12055120295600,2861PVT J
4. GOLIÁŠOVÁ Sabina / 1996 / 70,2 / 187 CZE - Animal Powerlifting Team
NR140
NR72,5
135347,5573,4674PVT J
5. KOHOUTOVÁ Kristýna / 1996 / 62,0 / 251 CZE - Strong Bears 11062,5135307,5549,5179MVT J
6. BALÍKOVÁ Veronika / 1997 / 58,7 / 72 CZE - SK Ironbulls Domažlice 11045115270505,1408MVT J
7. NGUYENOVÁ Tra Mi / 1995 / 57,7 / 268 CZE - SK Ironbulls Domažlice 10035107,5242,5456,7070VT2 J

Ženy RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. ZEMANOVÁ Veronika / 1981 / 58,6 / 263 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK
NR125
NR80
NR155
360654,9120PVT O
2. HUTTOVÁ Kristína / 1992 / 85,9 / 113 SVK - FitnessLand Bratislava 15085200435628,9230MT O
3. MIKULOVÁ Monika / 1991 / 64,3 / 200 SVK - KSTaK Matej Bardejov 130
NR95
135360609,5520MT O
4. DRTINOVÁ Alexandra / 1981 / 59,3 / 47 CZE - Powerlifting Trutnov
NR120
NR70
NR145
335603,0670PVT O
5. ČTVRTNÍČKOVÁ Iveta / 1991 / 54,5 / 134 CZE - Powerlifting Trutnov 9575135305598,7150PVT O
6. WITTMANNOVÁ Kristina / 1985 / 67,5 / 34 CZE - Valkýra PowerTeam 12062,5
NR170
352,5577,7475PVT O
7. ZMYDLENÁ Lenka / 1990 / 66,0 / 180 CZE - Xxtreme Praha 130
NR75
140345574,0800PVT O
8. MLÝNKOVÁ Tereza / 1993 / 50,3 / 219 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 82,547,5120250542,8000MVT O
9. MAJOROVÁ Jana / 1992 / 73,9 / 215 CZE - SK Ironbulls Domažlice 12560160345536,8890MVT O
10. NOVOTNÁ Martina / 1991 / 54,2 / 262 CZE - Aelfien Powerlifting tým Hradec Králové
NR100
45120265523,5340MVT O
11. GERLICHOVÁ Michaela / 1989 / 55,1 / 246 CZE - Powerlifting Raspberry 7037,5105212,5411,8675VT3 O
-. MADEJOVÁ Denisa / 1990 / 70,7 / 108 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 1300000,0000  O

Ženy Masters RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. RATVAJSKÁ Slávka / 1973 / 56,0 / 276 SVK - KSTaK Matej Bardejov 112,557,5
NR135
305597,2937VT1 M40-49
2. SZOMBATOVÁ Eleonora / 1963 / 58,9 / 143 SVK - Gym studio Albert Trnava 7037,590197,5431,6630  M50-59
3. LABUDOVÁ Lesanka / 1970 / 60,8 / 142 SVK - Gym studio Albert Trnava 5537,595187,5356,1847  M40-49

Dorostenci EQUIPPED

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
-. JURČÁK Tomáš / 1999 / ? / 183 SVK - ŠK Kornel Banská Bystrica 00000,0000  T17-19
-. KASPER Jan / 1998 / ? / 188 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  T17-19
-. PUŠ Patrik / 1998 / ? / 141 CZE - TJ Tatran Hostinné 00000,0000  T17-19
-. VELGOS Ján / 2001 / ? / 149 SVK - KSTaK Matej Bardejov 00000,0000  T13-16

Dorostenci RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. NEUŽIL Jaroslav / 1998 / 52,2 / 278 CZE - Powerlifting Trutnov
WR140
WR82,5
WR155
377,5722,6709PVT T17-19
2. PROCHÁZKA Tomáš / 1998 / 81,7 / 267 CZE - OST Varnsdorf 240
WR150
NR250
640703,2294PVT T17-19
3. KOVALČÍK Dominik / 1999 / 81,7 / 135 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK
WR250
CR145
242,5637,5700,4824PVT T17-19
4. PÍBAL Jiří / 1999 / 73,0 / 26 CZE - SK Ironbulls Domažlice 200120
NR217,5
537,5653,5032MVT T17-19
5. MALIŠKA Ondřej / 1998 / 73,3 / 257 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 190120
NR227,5
537,5650,7684MVT T17-19
6. LAGRON Ludvík / 2000 / 74,7 / 158 CZE - SK Ironbulls Domažlice 190110
NR215
515623,3890MVT T17-19
7. SOUTOR Dominik / 1997 / 95,1 / 46 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 220140270630613,3982MVT T17-19
7 / 8↓ VOJTEK Petr / 1999 / 66,8 / 272 CZE - Strong Bears 165100187,5452,5611,2660MVT T17-19
8 / 9↓ FUKSA Roman / 2000 / 66,9 / 152 CZE - Posilovna Gita Podivín
NR160
NR85
NR180
425599,5441MVT T13-16
9 / 10↓ WOJTYNA Jakub / 1997 / 72,9 / 139 CZE - Power Team 170110220500597,2720MVT T17-19
10 / 11↓ PAVLÁK Matej / 1997 / 67,5 / 293 SVK - Púchov 17090200460591,7808VT2 T17-19
11 / 12↓ MINÁRIK Dominik / 1999 / 72,3 / 118 SVK - OST Spojená škola Sečovce
NR185
85
NR202,5
472,5590,6212VT2 T17-19
12 / 13↓ LAŽEK Daniel / 2000 / 81,3 / 220 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 180110210500587,9390MVT T13-16
13 / 14↓ LEHOCKÝ Štefan / 2001 / 61,0 / 294 SVK - PWL RAW 13565152,5352,5578,5864VT4 T13-16
15. MARVAN Zdeněk / 1997 / 93,5 / 290 CZE - Strong Bears 230135220585574,9380VT1 T17-19
14 / 16↓ FOŘT Josef / 1997 / 79,7 / 98 CZE - Powerlifting Team Suda 180130210520571,9501VT1 T17-19
15 / 17↓ ŠIMKO Jakub / 1998 / 73,3 / 56 CZE - Powerlifting Vrchlabí 170100200470569,0440VT1 T17-19
16 / 18↓ KOUKAL David / 1999 / 66,6 / 295 CZE 130100175405548,9370VT1 T17-19
17 / 19↓ HLOUŠEK Petr / 1998 / 77,9 / 8 CZE - Powerlifting Vrchlabí 185110190485544,3485VT1 T17-19
20. TREFNÝ Jan / 1997 / 95,1 / 189 CZE - SK Ironbulls Domažlice 200100250550535,5064VT1 T17-19
18 / 21↓ VESELÝ Marek / 1999 / 79,7 / 162 CZE - Hardcore Powerlifting Praha 180110180470526,8963VT2 T17-19
22. HOŘAVA Dominik / 1999 / 96,7 / 68 CZE - Raw Power Jedovnice 190115220525526,2894VT2 T17-19
23. JAKUBEK Adam / 2001 / 97,0 / 100 SVK - Strongfit Komárno 165110205480525,0528VT3 T13-16
19 / 24↓ PAVELKA Tomáš / 1999 / 80,1 / 203 CZE - Bomba Gym Powerlifting 160100190450511,6608VT2 T17-19
25. ŠTICH Jiří / 1997 / 96,7 / 280 CZE - SK Ironbulls Domažlice 200130200530511,6238VT2 T17-19
20 / 26↓ ŠČÍPA Marek / 1997 / 66,1 / 80 SVK - Jaslovské Bohunice 14080165385506,9064VT3 T17-19
21 / 27↓ FILIP Dominik / 2000 / 57,9 / 233 CZE - Powerlifting Raspberry
NR112,5
65
NR135
312,5506,4525VT3 T17-19
22 / 28↓ DANKO Daniel / 2000 / 66,0 / 296 SVK 122,590140352,5505,0761VT4 T13-16
23 / 29↓ SLABÝ Michal / 1998 / 79,7 / 122 CZE - Posilovna Gita Podivín 16090200450504,4752VT2 T17-19
30. VARYŠ Petr / 1998 / 98,6 / 265 CZE - SK Ironbulls Domažlice 190115210515502,5555VT2 T17-19
24 / 31↓ OTRUBA Šimon / 1998 / 79,6 / 161 CZE - Powerlifting Trutnov 150107,5190447,5502,2418VT2 T17-19
25 / 32↓ ALONSO Daniel / 1998 / 69,9 / 227 CZE - Power Team 15075170395500,5977VT3 T17-19
33. PONOCNÝ Dominik / 1999 / 97,8 / 126 CZE - Powerlifting Trutnov 200100200500498,8520VT2 T17-19
26 / 34↓ KOLISKO Daniel / 2000 / 72,6 / 104 CZE - Fit Timpo Olomouc 11080185375488,7532VT2 T13-16
27 / 35↓ SMOLÍK Václav / 1997 / 76,6 / 211 CZE - Bomba Gym Powerlifting 152,580190422,5481,0551VT3 T17-19
28 / 36↓ KOPEČNÝ Tomáš / 2000 / 80,8 / 62 CZE - Powerlifting Trutnov 13585170390460,7959VT3 T13-16
29 / 37↓ DUDA Miroslav / 1997 / 74,2 / 82 CZE - Rhino Strenght Kolín 13095160385451,9715VT3 T17-19
30 / 38↓ MARIENKA Richard / 1999 / 66,9 / 297 CZE 10060175335451,6711VT3 T17-19
31 / 39↓ KAUCKÝ Ondřej / 2002 / 65,8 / 258 CZE - Bomba Gym Powerlifting 102,5
NR70
NR112,5
285445,8996  T13-16
32 / 40↓ LISICKÝ Vojtěch / 2000 / 70,9 / 18 CZE - Powerlifting Trutnov 13062,5155347,5442,7039  T17-19
33 / 41↓ HAVELKA Aleš / 1999 / 65,3 / 213 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 9572,5135302,5419,1561  T17-19
42. ZOUHAR Jakub / 1997 / 118,9 / 41 CZE - Raw Power Jedovnice 180800260234,1664  T17-19
-. BARTOŠÍK Kamil / 2001 / ? / 231 CZE - Posilovna Gita Podivín 00000,0000  T13-16
-. DUNOVSKÝ Nikolas / 1998 / ? / 271 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 00000,0000  T17-19
-. FRÝBERT David / 1999 / ? / 179 CZE - Posilovna Gita Podivín 00000,0000  T17-19
-. HOMOLA Martin / 1997 / ? / 91 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 00000,0000  T17-19
-. KOVANIČ Vít / 2000 / ? / 25 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 00000,0000  T13-16
-. MENŠÍK Vojtěch / 1998 / ? / 255 CZE - Powerlifting Sokol Letovice 00000,0000  T17-19
-. MINAŘÍK Vilém / 2000 / ? / 154 CZE - Rhino Strenght Kolín 00000,0000  T13-16
-. PÁNEK Michal / 1998 / ? / 159 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  T17-19
-. PEPŘ Lukáš / 1999 / ? / 42 CZE - Animal Powerlifting Team 00000,0000  T17-19
-. SEM Jakub / 1999 / ? / 36 CZE - Junggym 00000,0000  T17-19
-. ŠAFAŘÍK Vlastimil / 1998 / ? / 55 CZE - Powerlifting Sokol Letovice 00000,0000  T17-19
-. TURČ Tomáš / 2000 / ? / 65 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 00000,0000  T17-19
-. CHLOUPEK Stanislav / 1999 / 73,1 / 254 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 00000,0000  T17-19
-. FRÝBERT Martin / 1997 / 79,3 / 123 CZE - Posilovna Gita Podivín 00000,0000  T17-19
-. PACÁK Jan / 1999 / 80,8 / 129 CZE - Hardcore Powerlifting Praha 1300000,0000  T17-19

Junioři RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. KRAČMAR Emil / 1993 / 75,6 / 92 CZE - Powerlifting Trutnov
NR230
140
NR260
630698,5440PVT J
2. NOVOTNÝ Richard / 1993 / 88,6 / 269 CZE - Powerlifting Vrchlabí 260142,5
NR305
707,5692,3595PVT J
3. NGUYEN Patrik / 1994 / 85,5 / 54 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK
NR262,5
NR150
260672,5673,8450PVT J
4. MARUŠINEC Dávid / 1994 / 96,3 / 40 SVK - Strongfit Komárno 250175295720670,0320MT J
4 / 5↓ TENKÁČ Antonín / 1997 / 88,6 / 283 CZE - není uveden 250145260655660,2125MVT J
6. SKOTÁK Přemysl / 1996 / 93,4 / 146 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 265150260675657,5674MVT J
7. KUNC Tomáš / 1995 / 107,3 / 289 CZE - Animal Powerlifting Team 285145290720654,9379MVT J
5 / 8↓ HOŽDORA Milan / 1993 / 84,9 / 144 SVK - Púchov 240150260650654,4200MT J
6 / 9↓ TOMÁŠ Patrik / 1996 / 80,4 / 234 CZE - Powerlifting Animals Semily 210150250610652,8122MVT J
10. MATUŠINEC Lukáš / 1993 / 108,9 / 96 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 285150285720638,9280MVT J
7 / 11↓ VAŠÍČEK Lukáš / 1995 / 71,7 / 194 CZE - Posilovna Gita Podivín 180125210515612,9200VT1 J
12. GLOBA Alexandr / 1993 / 95,5 / 195 CZE - Fit Timpo Olomouc 245150255650607,1000MVT J
8 / 13↓ PAVLECH Tomáš / 1993 / 74,4 / 73 SVK - Sport klub Pohoda Trnava 200117,5220537,5605,0100VT1 J
9 / 14↓ PŘIBYL Jakub / 1994 / 80,3 / 243 CZE - Raw Power Jedovnice 210127,5230567,5602,0630VT1 J
10 / 15↓ PEKOVIĆ Daniel / 1994 / 80,1 / 165 CZE - SK Ironbulls Domažlice 200120245565600,7803VT1 J
11 / 16↓ SKOUPIL Michal / 1993 / 75,0 / 116 CZE - Fit Timpo Olomouc 185120232,5537,5600,3875VT1 J
12 / 17↓ HANSÍK Jiří / 1994 / 72,5 / 247 CZE - Oddíl silových sportů Fitcentra Chrudim 187,5107,5215510594,9405VT1 J
13 / 18↓ BRIŠ Zdeno / 1994 / 77,4 / 59 SVK - Púchov 170137,5240547,5594,1470VT1 J
14 / 19↓ ZUŠŤÁK Zbyněk / 1994 / 88,7 / 66 CZE - Aelfien Powerlifting tým Hradec Králové 232,5130240602,5589,3655VT1 J
15 / 20↓ ŠTĚPÁNEK Michael / 1995 / 72,7 / 260 CZE - Powerlifting Vrchlabí 180100220500581,6590VT1 J
16 / 21↓ ARGALAŠ Dušan / 1996 / 72,9 / 229 SVK - PWL Liptov Beňadiková 192,5110187,5490579,6984VT1 J
22. PETRÁS Roman / 1994 / 98,4 / 241 CZE - SK Ironbulls Domažlice 220150250620576,9807VT1 J
17 / 23↓ BRŮŽEK David / 1996 / 67,5 / 281 CZE - Powerlifting Trutnov 16590192,5447,5570,1642VT1 J
24. BRABLC Tomáš / 1993 / 103,9 / 17 CZE - Animal Powerlifting Team 250100280630567,8820VT1 J
25. MOČKOR Stanislav / 1996 / 103,4 / 266 SVK - Bullstrong Team Zemné 200170240610567,6062VT1 J
18 / 26↓ DOLINSKÝ Viliam / 1994 / 87,4 / 287 SVK - PWL Liptov Beňadiková 217,5130220567,5565,9530VT1 J
19 / 27↓ PRINCL Jakub / 1993 / 81,6 / 145 CZE - SK Ironbulls Domažlice 200130215545565,6010VT1 J
28. SALABA Roman / 1993 / 94,6 / 105 CZE - Rhino Strenght Kolín 220125250595558,4670VT1 J
29. PTAČIN Vladimír / 1993 / 108,6 / 235 SVK - Sport klub Pohoda Trnava 200150260610542,0460VT1 J
20 / 30↓ JADLOVSKÝ Lukáš / 1997 / 72,4 / 7 CZE - SK Ironbulls Domažlice 150100
PB202,5
452,5538,8759VT2 J
31. TULIS Lukáš / 1994 / 103,6 / 38 CZE - Powerlifting Vrchlabí 200130260590537,8593VT2 J
21 / 32↓ HAVLÍČEK Zdeněk / 1996 / 64,0 / 131 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 13090170390521,5158VT3 J
22 / 33↓ BROSMAN Michal / 1994 / 73,7 / 29 SVK - Sport klub Pohoda Trnava 160115180455517,1530VT2 J
34. KOTNOUR Martin / 1995 / 99,0 / 206 CZE - Bomba Gym Powerlifting 220130200550515,5590VT2 J
35. KOSTURA Adam / 1995 / 105,9 / 20 CZE - Powerlifting Trutnov 200130230560511,4525VT2 J
36. MATUŠINEC Ondřej / 1996 / 95,7 / 182 CZE - Valachian Power 190120210520499,8219VT3 J
23 / 37↓ KAČMÁR Dávid / 1995 / 86,7 / 279 SVK - Svidník 165122,5200487,5493,4709VT3 J
38. SVOBODA Matěj / 1997 / 95,3 / 94 CZE - Rhino Strenght Kolín 190130190510491,0504VT3 J
24 / 39↓ KOLENA Robert / 1995 / 81,1 / 185 CZE - Powerlifting Raspberry 180105175460489,2818VT3 J
-. BERAN Pavel / 1993 / ? / 238 CZE - SK Ironbulls Domažlice 00000,0000  J
-. ENŽL Jakub / 1997 / ? / 239 CZE - Valkýra PowerTeam 00000,0000  J
-. FARKAŠ Bálint / 1995 / ? / 153 SVK - Strongman Club Dun. Streda 00000,0000  J
-. GRMOLEC Josef / 1994 / ? / 60 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 00000,0000  J
-. HLAVINKA Ondřej / 1997 / ? / 209 CZE - Fit Timpo Olomouc 00000,0000  J
-. HOFMAN Denis / 1993 / ? / 216 CZE - Powerlifting Vrchlabí 00000,0000  J
-. HOMOLA Martin / 1994 / ? / 224 CZE - SK Ironbulls Domažlice 00000,0000  J
-. HOŘAVA Rostislav / 1997 / ? / 112 CZE - Raw Power Jedovnice 00000,0000  J
-. JANČÍK Michal / 1994 / ? / 242 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 00000,0000  J
-. KAŠPAR Ladislav / 1994 / ? / 101 CZE - Animal Powerlifting Team 00000,0000  J
-. SKÁCEL Miroslav / 1994 / ? / 169 CZE - Strong Bears 00000,0000  J
-. SOMOROVSKÝ Patrik / 1995 / ? / 214 SVK - Viking Gym Cífer 00000,0000  J

Muži EQUIPPED

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
-. DRTINA Pavel / 1982 / ? / 76 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  O
-. GOLECKÝ Igor / 1993 / ? / 202 SVK - ŠK Kornel Banská Bystrica 00000,0000  O
-. GRZNÁR Filip / 1985 / ? / 253 CZE - SK Ironbulls Domažlice 00000,0000  O
-. HURDÁLEK Martin / 1978 / ? / 163 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  O
-. HURDÁLEK Pavel / 1980 / ? / 137 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  O
-. JIRUŠKA Lukáš / 1983 / ? / 69 CZE - Powerlifting Vrchlabí 00000,0000  O
-. JUNG Kamil / 1979 / ? / 121 CZE - Junggym 00000,0000  O
-. KAAS Tomáš / 1984 / ? / 244 CZE - SK Ironbull Domažlice 00000,0000  O
-. KAŇÁK Filip / 1993 / ? / 63 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  O
-. KOTLAN Michal / 1989 / ? / 2 CZE - SK Ironbulls Domažlice 00000,0000  O
-. LINCMAIER Peter / 1983 / ? / 261 SVK - Nitra 00000,0000  O
-. MAŠEK Milan / 1991 / ? / 245 CZE - SK Ironbulls Domažlice 00000,0000  O
-. PIANKA Daniel / 1977 / ? / 177 CZE - OST Varnsdorf 00000,0000  M40-49
-. SZTEFEK Jan / 1983 / ? / 164 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  O
-. UHER Martin / 1993 / ? / 191 CZE - Powerlifting Vrchlabí 00000,0000  O

Muži RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. ZIGO Tomáš / 1991 / 81,8 / 286 SVK - Púchov 275150285710735,2760SMT O
2. ŽIGMUND Lukáš / 1987 / 99,7 / 102 CZE - SK Ironbulls Domažlice 285210300795728,3790PVT O
2 / 3↓ HORÁK Petr / 1979 / 81,8 / 232 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK
NR255
155
NR290
700724,9200PVT O
3 / 4↓ ČERNÝ Lukáš / 1988 / 82,1 / 225 CZE - SK Ironbulls Domažlice 212,5152,5265630650,6640MVT O
5. KUNC Tomáš / 1995 / 107,3 / 207 CZE - Animal Powerlifting Team 285145290720642,0960MVT J
6. PEŠKA Josef / 1990 / 105,4 / 86 CZE - Valkýra PowerTeam 270190250710637,1540MVT O
4 / 7↓ GAŽKO Petr / 1982 / 80,1 / 138 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 210165230605636,9440MVT O
8. KLOUPAR Lukáš / 1986 / 97,0 / 67 CZE - Animal Powerlifting Team 250150280680630,3600MVT O
5 / 9↓ ŠEVČÍK Kamil / 1990 / 79,3 / 156 CZE - Raw Power Jedovnice 215135240590626,8160MVT O
10. URBAN Filip / 1992 / 99,9 / 288 CZE - SK Sport Třebíčska a Vysočiny 250150270670613,3180MVT O
6 / 11↓ BEREC Samuel / 1993 / 74,2 / 14 CZE - Extrifit Power Team 190135215540609,5520VT1 O
12. HOREŠ Viktor / 1985 / 102,7 / 74 SVK - Strongman Club Dun. Streda 227,5175270672,5608,7470VT1 O
7 / 13↓ LEPIEŠ Tomáš / 1980 / 82,5 / 133 SVK - World Wood Detva 210137,5240587,5604,5375VT1 O
14. JIRUŠKA Lukáš / 1983 / 100,0 / 119 CZE - Powerlifting Vrchlabí 250170240660603,9000MVT O
8 / 15↓ BALÁŽIK Pavel / 1979 / 55,3 / 130 SVK - PWL Liptov Beňadiková
WR125
90150365594,0010VT2 O
9 / 16↓ KRUPA Miloš / 1991 / 74,8 / 85 SVK - Valibuk Tím Vráble 180125225530593,2820VT1 O
17. KŘENEK Pavel / 1988 / 104,9 / 49 CZE - PM Fitness Gym 240140280660592,9440VT1 O
10 / 18↓ KRUPIČKA Milan / 1989 / 72,3 / 64 CZE - SK Ironbulls Domažlice 180110220510590,2740VT1 O
11 / 19↓ KÉRI Marek / 1993 / 79,6 / 132 SVK - Viking Gym Cífer 195127,5230552,5584,9870VT1 O
20. PASTÝŘIK Petr / 1989 / 106,8 / 43 CZE - Valkýra PowerTeam 250160245655584,7840VT1 O
21. VRBA Jan / 1986 / 97,4 / 284 CZE - SK Ironbulls Domažlice 220160250630583,0020VT1 O
22. SOUKAL Jaroslav / 1991 / 96,2 / 99 CZE - SK Ironbulls Domažlice 220100300620577,3440VT1 O
12 / 23↓ PAVLÁK Matej / 1997 / 67,4 / 236 SVK - Púchov
NR170
90200460569,9400VT2 T17-19
13 / 24↓ BURANSKÝ Michal / 1980 / 73,3 / 282 SVK - PWL RAW 160120217,5497,5568,2445VT1 O
14 / 25↓ ARGALAŠ Dušan / 1995 / 72,9 / 230 SVK - PWL Liptov Beňadiková 192,5110187,5490562,8140VT1 J
15 / 26↓ ANDREÁŠ Miroslav / 1988 / 66,0 / 160 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 160105170435551,5800VT2 O
16 / 27↓ ŠIMÚN Jozef / 1991 / 72,7 / 173 SVK - Valibuk Tím Vráble 172,592,5210475547,1050VT2 O
28. CHOUR Martin / 1984 / 103,2 / 205 CZE - Oddíl silových sportů Fitcentra Chrudim 190150260600542,4000VT2 O
17 / 29↓ MUDRAK Andryi / 1978 / 68,8 / 176 CZE - Bomba Gym Powerlifting 157,5120167,5445540,2300VT3 O
30. ŠTEFANICA Jakub / 1985 / 96,8 / 95 CZE - Bomba Gym Powerlifting 215130230575533,4850VT2 O
18 / 31↓ MARVAN Lukáš / 1986 / 82,2 / 197 CZE - Powerlifting Trutnov 180125205510526,1160VT2 O
19 / 32↓ KARACSONY Peter / 1982 / 79,3 / 273 SVK - Strongman Club Dun. Streda 175110210495525,8880VT2 O
33. ELSNIC Bohumil / 1987 / 102,9 / 250 CZE - SK Ironbulls Domažlice 200140240580524,5520VT2 O
20 / 34↓ SYNÁK Eduard / 1986 / 66,2 / 58 CZE - Xxtreme Praha 13595180410518,2400VT2 O
21 / 35↓ DORAZIL Lukáš / 1983 / 71,2 / 89 CZE - Junggym 140100200440516,9120VT3 O
22 / 36↓ PLESKOT Tomáš / 1993 / 79,9 / 292 CZE - Powerlifting Animals Semily 140122,5225487,5514,4100VT2 O
37. DZHABAROV Vagif / 1982 / 97,0 / 48 CZE - Bomba Gym Powerlifting 200132,5220552,5512,1675VT2 O
38. ERSEK Peter / 1989 / 108,9 / 90 SVK - Strongman Club Dun. Streda 170155240565501,3810VT2 O
23 / 39↓ ŠNEJDAR Matěj / 1986 / 74,4 / 53 CZE - Powerlifting Trutnov 150100175425478,3800VT3 O
40. DVOŘÁK Adam / 1990 / 96,9 / 282 CZE - SK Sport Třebíčska a Vysočiny 190115205510472,9740VT3 O
-. BARKOCZI Ján / 1992 / ? / 70 SVK - KVST Hurbanovo 00000,0000  O
-. HEGEDUS Roland / 1986 / ? / 175 SVK - Galanta 00000,0000  O
-. LIPTÁK Marek / 1978 / ? / 221 SVK - Bratislava 00000,0000  O
-. ONDRIČKO Radovan / 1990 / ? / 24 SVK - KSTaK Matej Bardejov 00000,0000  O
-. PINTÉR Peter / 1985 / ? / 32 SVK - Bullstrong Team Zemné 00000,0000  O
-. VALENTÍK Eduard / 1981 / ? / 5 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  O
-. VÍTEK Jan / 1971 / ? / 259 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  M40-49
-. ZELENÝ Jaroslav / 1986 / ? / 217 CZE - Extrifit Powerlifting Team HK 00000,0000  O
-. LACINA Jiří / 1991 / 60,6 / 192 CZE - Powerlifting Animals Semily 160
NR0
000,0000  O
-. DUŠÁNEK Zbyněk / 1987 / 76,0 / 117 CZE - Aelfien Powerlifting tým Hradec Králové 2000000,0000  O

Muži Masters EQUIPPED

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
-. BREČKA Karol / 1961 / ? / 87 CZE - Powerlifting Raspberry 00000,0000  M50-59
-. ČERVINKA Michal / 1960 / ? / 39 SVK - Fitness OTJ Jamník 00000,0000  M50-59
-. HORÁK Viktor / 1976 / ? / 270 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  M40-49
-. HOZA Stanislav / 1956 / ? / 128 CZE - Powerlifting Raspberry 00000,0000  M60-64
-. HUDÁK Ondrej / 1975 / ? / 237 SVK - ŠK Kornel Banská Bystrica 00000,0000  M40-49
-. HURDÁLEK Libor / 1954 / ? / 228 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  M60-64
-. MALINA Pavel / 1960 / ? / 28 CZE - Powerlifting Raspberry 00000,0000  M50-59
-. ŠVIREC Boris / 1964 / ? / 93 SVK - Sport club Pohoda Trnava 00000,0000  M50-59

Muži Masters RAW

Pořadí Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj R+F/MC VT D
1. MIKULČÍK Milan / 1957 / 66,3 / 77 SVK - World Wood Detva 152,597,5185435740,9920VT2 M50-59
2. HERÁK Peter / 1960 / 87,5 / 226 SVK - Nové Mesto nad Váhom 235117,5230582,5731,8827VT1 M50-59
3. LEHOCKÝ Peter / 1972 / 83,4 / 292 SVK - World Wood Detva 245152,5282,5680724,2604MT M40-49
4. ŠOLC Jaroslav / 1957 / 109,3 / 106 SVK - Košice
CR210
WR147,5
CR210
567,5694,4974VT2 M60-64
5. SEDLÁČEK Tomáš / 1965 / 98,5 / 6 CZE - Powerlifting Vrchlabí 245150250645693,8446MVT M50-59
6. GABRHEL Jozef / 1955 / 71,7 / 120 SVK - Nové Mesto nad Váhom
NR140
95
NR172,5
407,5670,4141VT3 M60-64
7. GIŇOVSKÝ Ivan / 1967 / 88,7 / 166 SVK - PWL Liptov Beňadiková 237,5125222,5585658,0840VT1 M50-59
8. CICHÝ Josef / 1952 / 62,3 / 13 CZE - Powerlifting Raspberry
NR125
NR60
NR130
315640,9480VT3 M60-64
9. KUTNER Petr / 1950 / 82,2 / 11 CZE - Sport Břehy
NR140
NR77,5
NR175
392,5633,6732VT2 M65-69
10. PUKAČ Tibor / 1971 / 104,6 / 107 SVK - Lučenec 260155235650629,9293VT1 M40-49
10 / 11↓ SVOBODA Vladimír / 1952 / 95,5 / 190 CZE - Posilovna Gita Podivín 160115172,5447,5627,3655VT3 M60-64
11 / 12↓ PĚNČÍK Aleš / 1964 / 82,1 / 148 CZE - Bomba Gym Powerlifting 190110210510625,2261VT1 M50-59
12 / 13↓ VELEBIL Pavel / 1965 / 81,3 / 293 CZE 155140210505613,7875VT1 M50-59
13 / 14↓ JURKO Zoltan / 1940 / 83,5 / 256 SVK - OST Spojená škola Sečovce
WR112,5
WR52,5
WR137,5
302,5610,3300  M75-79
14 / 15↓ JURČIŠIN Stanislav / 1946 / 108,3 / 277 SVK - Košice 125
CR97,5
WR180
402,5608,2982  M70-74
15 / 16↓ ÓSZI František / 1954 / 81,1 / 83 SVK - Komárno
NR135
NR100
NR170
405608,1610VT3 M60-64
17. ŠAFAŘÍK Michal / 1967 / 108,8 / 51 CZE - Powerlifting Sokol Letovice 225135225585597,2674VT1 M50-59
16 / 18↓ MANDÍK Roman / 1968 / 74,0 / 181 CZE - Bomba Gym Powerlifting
WR160
NR115
190465586,3873VT2 M40-49
17 / 19↓ SAZMA Karel / 1975 / 74,0 / 50 CZE - Fit Timpo Olomouc
NR165
NR125
NR220
510585,4025VT1 M40-49
20. PONCER Dušan / 1972 / 109,7 / 285 CZE - OST Varnsdorf 230130230590553,6041VT2 M40-49
18 / 21↓ ŠEFL Miroslav / 1971 / 87,7 / 199 CZE - Bomba Gym Powerlifting 170140205515537,9299VT2 M40-49
19 / 22↓ ZVADA Tibor / 1958 / 82,0 / 248 SVK - Košice 12080170370505,7708VT4 M50-59
23. HORÁK Martin / 1977 / 98,2 / 274 CZE - TJ Sokol Náchod 200140200540497,9880VT2 M40-49
24. KOLODŽEJ Martin / 1973 / 106,7 / 114 CZE - Sport Břehy 200100200500459,1048VT3 M40-49
20 / 25↓ ZIGO Roman / 1973 / 88,5 / 110 CZE - Bomba Gym Powerlifting
NR135
NR105
NR180
420429,2719  M40-49
-. HALENKOVSKÝ Luboš / 1959 / ? / 33 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 00000,0000  M50-59
-. HERÁK Leoš / 1969 / ? / 27 CZE - Powerlifting klub Takis Příbram 00000,0000  M40-49
-. HOŠEK Jiří / 1972 / ? / 249 CZE - Bomba Gym Powerlifting 00000,0000  M40-49
-. JUNG František / 1955 / ? / 275 CZE - Junggym 00000,0000  M60-64
-. LEHOTKAI Ákos / 1975 / ? / 4 SVK - Strongfit Komárno 00000,0000  M40-49
-. MAREŠ Václav / 1968 / ? / 21 CZE - SK Ironbulls Domažlice 00000,0000  M40-49
-. SVOZIL Jiří / 1954 / ? / 15 CZE - Powerlifting Raspberry 00000,0000  M60-64
-. TESAŘÍK František / 1973 / ? / 198 CZE - Powerlifting Animals Semily 00000,0000  M40-49
-. VÍTEK Jan / 1971 / ? / 212 CZE - Powerlifting Trutnov 00000,0000  M40-49
-. VOROŠ Šándor / 1976 / ? / 124 SVK - PCU Komárno 00000,0000  M40-49
-. TOMÁŠ Robert / 1972 / 82,5 / 222 CZE - Powerlifting Animals Semily 1700000,0000  M40-49
-. HORÁK Viktor / 1976 / 90,0 / 167 CZE - Powerlifting Trutnov 3000000,0000  M40-49


Nepřihlášený uživatel