Ukončené soutěže

Mai 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.5
2020
1. E-SAFKST CUP vo vytrvalostnom trojboji SVK neuvedeno SAFKST
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IPF | RAW

März 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.3
2020
1. Pohár mládeže Jaroslava Janeby a TJ - Koronavir 2020 CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 10
13.3
2020
Finnish Classic Powerlifting Nationals FIN Oulu FPF
pořadatel: OPT | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 123
9.3
2020
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji masters FRA Albi EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 228
7.3
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
7.3
2020
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji žien, mužov, žien masters a mužov masters SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 47
6.3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 62
1.3
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 37

Februar 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Berliner TSC vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Berlin BVDG
pořadatel: Berliner TSC | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. 1. KSV 1896 Durlach GER Mutterstadt BVDG
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletik Club 1892 Weinheim vs. SV Germania Obrigheim GER Weinheim BVDG
pořadatel: Athletik Club 1892 Weinheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29.2
2020
1. Bundesliga, Gruppe A - TB 03 Roding vs. Chemnitzer AC GER Roding BVDG
pořadatel: TB 03 Roding | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - KSV Grünstadt vs. Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt GER Grünstadt BVDG
pořadatel: KSV Grünstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - 1. Athletenclub 1897 Weiden vs. ESV-Freimann München GER Weiden BVDG
pořadatel: 1. Athletenclub 1897 Weiden | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - AC Potsdam vs. Athletikclub Meißen GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - Athletenteam Vogtland vs. TSV Blau-Weiß 65 Schwedt GER Rodewisch BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe C - KG Görlitz-Zittau vs. SG Fortschritt Eibau GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
29.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe B - TSV Heinsheim vs. SV 90 Gräfenroda GER Bad Rappenau-Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
29.2
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK | pravidla: SZV | soutěžících: 37
29.2
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV | soutěžících: 30
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
29.2
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 46
29.2
2020
28. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 19
28.2
2020
Malta International Open MLT Cospicua EWF
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
27.2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
22.2
2020
2. Bundesliga, Gruppe A - AC Germania St. Ilgen vs. AC 1892 Mutterstadt GER Leimen-St.Ilgen BVDG
pořadatel: AC Germania St. Ilgen | pravidla: IWF | soutěžících: 12
22.2
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 29
22.2
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 5. ročník Memoriálu J. Pešáta CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
22.2
2020
11. Memoriał Janusza Kowalczyka POL Łuków PZPC
pořadatel: Orlęta Łuków | pravidla: IWF | soutěžících: 47
22.2
2020
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
21.2
2020
Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals FIN Salo FPF
pořadatel: SalVo | pravidla: FPF | RAW | soutěžících: 258

Nepřihlášený uživatel