Highlights on Powerlifter.cz

POZVÁNKA: Vánoční benč-dřep-mrtvý tah v Nezvěsticích

Již 9. ročník vánočního závodu v benči, dřepu a mrtvém tahu pořádá Fitness FOCUS Zdemyslice v neděli 16. prosince 2018. Soutěž je určena všem amatérům. Exkluzivními hosty tohoto ročníku budou Aleš Bursa a Miroslav Přibáň. Propozice soutěže jsou ke stažení zde. Podívat se můžete také na video z loňského ročníku.
12/16/2018 ve 12:00 PM vložil  Koutňa | zobrazit celý příspěvek
Vzpěračky TAK Hellas Brno jsou mistryněmi ČR

Byly zveřejněny kompletní zpracované výsledky 3. kola I. Ligy žen ve vzpírání družstev (ČSV), které se konalo v sobotu 15. září 2018 v Plzni.

Titul mistra ČR slaví vzpěračky TAK Hellas Brno, na celkovém druhém místě se umístily obhájkyně loňského vítězství z TJ Bohemians Praha a třetí místo znovu putuje do Sokola Moravská Ostrava.
9/16/2018 ve 10:36 PM vložil  Koutňa | zobrazit celý příspěvek
Jaroslav Halač se stal dorosteneckým mistrem světa!

Byly zveřejněny kompletní zpracované výsledky 18. a 36. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů (EQ, IPF), které se konalo ve dnech 3. - 8. září 2018 v jihoafrickém ️Potchefstroomu.

Úspěch slaví Slováci. J️aroslav Halač se stal dorosteneckým mistrem světa v kategorii do 105 kg. Stříbro vybojoval junior Ákos Labát v nejtěžší váhové kategorii a bronzovou medaili přidal Dominik Plaskonis (dorostenci -120 kg). Na Slovensko tak putuje kompletní sada medailí! Medailového úspěchu se na závěr šampionátu dočkali také Češi. Dorostenec Filip Porteš vybojoval stříbrnou medaili v kategorii do 120 kg. Jakub Hlaváč byl čtvrtý mezi dorostenci do 93 kg a překonal dva národní rekordy.
9/10/2018 v 4:10 PM vložil  Koutňa | zobrazit celý příspěvek
Návrh kalendáře ČSST pro rok 2019

Byl zveřejněn návrh kalendáře soutěží ČSST pro rok 2019. Kalendář je pouze předběžný, zatím nejsou známi všichni pořadatelé a také termíny soutěží se ještě mohou změnit.
8/29/2018 v 11:16 AM vložil  Koutňa | zobrazit celý příspěvek
Akademické MČR ve vzpírání

České akademické hry v roce 2018 hostí brněnská Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity. Poprvé v historii akademického sportu se uskuteční v rámci ČAH v neděli 17. 6. 2018 Akademické MČR ve vzpírání přímo v prostorách FSpS. Toto MČR není omezeno věkem, pouze je nutné mít oficiální status studenta (prokázat se platným dokladem - ISIC nebo potvrzením o studiu vydávané na jednotlivých školách).

2018
5. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Nymburk ČSST
pořadatel: TJ Sokol Nymburk | pravidla: IPF | RAW
22/9
2018
5. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Sokolov ČSST
pořadatel: TJ Spartak Chodov | pravidla: IPF | RAW
22/9
2018
5. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Ostrava - Vítkovice ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | RAW
22/9
2018
6. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22/9
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV
22/9
2018
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: ŠV Kysucké Nové Mesto | pravidla: SZV

Výsledky proběhlých soutěžízobrazitzobrazit vše

16/9
2018
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
2018
2. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 67
15/9
2018
2. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 55