Highlights on Powerlifter.cz

POZVÁNKA: Velká cena Holešova v nadhozu

Již 26. ročník Velké ceny Holešova v nadhozu se bude konat v sobotu 24. října 2020. Letos se soutěž netradičně uskuteční v místní Sokolovně a těšit se můžete také na ukázky kalistheniky a soutěž ve šplhu na laně. Přihlášky je nutné zaslat předem přes sdílený soubor. Kapacita je omezena na 30 soutěžících!

Událost na Facebooku
10/24/2020 ve 2:00 PM vložil  Koutňa | zobrazit celý příspěvek
Předběžný kalendář SZV 2020

Byl zveřejněn předběžný kalendář soutěží SZV (zatím bez pořadatelů). Pokračování sezóny je plánováno na 12. 9. 2020. Zrušena byla 2. kola Extraligy, I., II. a III. ligy mužů a I. ligy žen, a také 3. kola Ligy mladších žáků. Aktualizovány byly také termíny mezinárodních soutěží.
6/22/2020 ve 1:25 PM vložil  Koutňa | zobrazit celý příspěvek
Aktualizovaný kalendář SAFKST 2020

Byl zveřejněn aktualizovaný kalendář soutěží SAFKST. Pokračování sezóny je plánováno na 12. 9. 2020. Byly zrušeny některé pohárové soutěže. Aktualizovány byly také termíny mezinárodních soutěží.
6/13/2020 ve 8:00 PM vložil  Koutňa | zobrazit celý příspěvek
Aktualizovaný kalendář ČSST 2020

Byl zveřejněn aktualizovaný kalendář soutěží ČSST. Pokračování sezóny je plánováno na 1. 8. 2020. Bez náhrady byly zrušeny soutěže družstev divize equipped. U některých soutěží došlo ke změně termínů. Aktualizovány byly také termíny mezinárodních soutěží.
6/1/2020 v 11:22 AM vložil  Koutňa | zobrazit celý příspěvek
Aktualizovaný kalendář ČSV 2020

Byl zveřejněn aktualizovaný kalendář soutěží ČSV. Pokračování sezóny je plánováno na 20. 6. 2020. Soutěže proběhnou v plánovaných termínech za předpokladu uvolnění opatření (budou k dispozici šatny, sprchy, daný počet osob). V případě neuvolnění opatření bude kalendář soutěží upraven operativně. V kalendáři zůstala většina soutěží, které byly plánované ještě před epidemií koronaviru. Zrušena byla 3. kola I., II. a III. ligy mužů a žen. Při MČR většiny kategorií proběhne také liga družstev stejné kategorie. Aktualizovány byly také termíny mezinárodních soutěží.
5/13/2020 ve 9:40 PM vložil  Koutňa | zobrazit celý příspěvek

Aktuální soutěže

Nejbližší konané soutěžezobrazitzobrazit vše

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3/10
2020
6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3/10
2020
TRUTNOVSKÝ POHÁR 2020 - mezinárodní pohárová soutěž v mrtvém tahu CZE Trutnov FČST
pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3/10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3/10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
3/10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
3/10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV

2020
7. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: Sportovní klub ZLOBR | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 49