Aktuální soutěže

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25/11
2017
Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
25/11
2017
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: WLC ELKOP Dolný Kubín | pravidla: SZV
25/11
2017
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: Obecný Športový Klub Likavka | pravidla: SZV
25/11
2017
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev - skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
25/11
2017
Kvalifikace do II. ligy mužů ve vzpírání družstev - skupina A CZE Praha ČSV
pořadatel: CC Barbell Club Praha | pravidla: ČSV
2/12
2017
4. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ | pozvánka | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
2/12
2017
Finále ligy starších žáků ve vzpírání družstev CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
2/12
2017
26. Velká cena Ostravy CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV
2/12
2017
2. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
2/12
2017
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2017/2018 - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín / FTVŠ UK Bratislava | pravidla: SZV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
18/11
2017
65. Velká cena Plzně ve vzpírání a 14. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 73
18/11
2017
Mistrovství ČR a finále ligy mladších žáků ve vzpírání CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
13/11
2017
47. a 38. Mistrovství světa v silovém trojboji mužů a žen CZE Plzeň IPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 185
11/11
2017
Mistrovství ČR v mrtvém tahu CZE Varnsdorf FČST
pořadatel: OST Varnsdorf | pravidla: GPC | EQ+RAW
11/11
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů, žen a juniorek do 23 let CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 71
4/11
2017
23. ročník VC Holešova ve vzpírání a 21. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
4/11
2017
Finále Ligy mladších žiakov vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV | soutěžících: 25
4/11
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 4. kolo, skupina A CZE Cheb ČSV
pořadatel: TJ Lokomotiva Cheb | pravidla: ČSV
4/11
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 4. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV
4/11
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 4. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
4/11
2017
Majstrovstvá Slovenska družstiev a Slovenský pohár v silovom trojboji mužov a žien SVK Sabinov SAKFST
pořadatel: KST T+T Sabinov | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 37
4/11
2017
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2017 CZE Praha - Bubeneč EWF
pořadatel: ČSV / PSK Olymp Praha | pravidla: IWF
4/11
2017
Českomoravský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 41
28/10
2017
Kvalifikace do I. ligy mužů ve vzpírání družstev CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
28/10
2017
Kvalifikace do I. ligy žen ve vzpírání družstev CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 8
28/10
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 39
28/10
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 40
28/10
2017
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Trenčín SZV
pořadatel: VŠC DUKLA Banská Bystrica | pravidla: SZV | soutěžících: 28
28/10
2017
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Trenčín SZV
pořadatel: VŠC DUKLA Banská Bystrica | pravidla: SZV | soutěžících: 27
28/10
2017
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov, žien a juniorov SVK Trenčín SZV
pořadatel: VŠC DUKLA Banská Bystrica | pravidla: SZV | soutěžících: 63
21/10
2017
Pohár Matice Slovenskej v tlaku na lavičke SVK Michalovce SAKFST
pořadatel: ŠK Zemplín Michalovce | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 46
21/10
2017
Finále IV. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: ŠV Kysucké Nové Mesto | pravidla: SZV | soutěžících: 22
21/10
2017
Finále Dorasteneckej ligy vo vzpieraní družstiev SVK Krásno nad Kusucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV | soutěžících: 22
21/10
2017
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 23
21/10
2017
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
21/10
2017
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
21/10
2017
Českomoravský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Nymburk ČSST
pořadatel: TJ Sokol Nymburk | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 78

Nepřihlášený uživatel