Aktuální soutěže

Právě probíhající soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25/5
2019
XPC & SPF EUROPEAN POWERLIFTING CHAMPIONSHIP 2019 SVK Čadca XPC
pořadatel: SAST / František Šuška | pravidla: XPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1/6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
1/6
2019
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1/6
2019
6. Mistrovství Moravy v silovém trojboji družstev CZE Bohumín - Starý Bohumín ČSST
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1/6
2019
6. Mistrovství Čech v silovém trojboji družstev CZE Frýdlant ČSST
pořadatel: PWL Vision Nutrition | pravidla: IPF | EQ | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
1/6
2019
Mistrovství světa ve vzpírání juniorů do 20 let FIJ Suva IWF
pořadatel: Fiji Weightlifting Association | pravidla: IWF
1/6
2019
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hurbanovo - Bohatá SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
1/6
2019
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
3/6
2019
7. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů, žen a masters SWE Helsingborg IPF
pořadatel: SS | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25/5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
25/5
2019
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
18/5
2019
MS v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters JPN Tokyo - Narita IPF
pořadatel: JPA | pravidla: IPF | EQ+RAW
18/5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní juniorov, juniorek, dorastencov a dorastenek SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 58
18/5
2019
41. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
11/5
2019
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2018/2019 - 2. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN / FTVŠ UK Bratislava | pravidla: SZV | soutěžících: 18
11/5
2019
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok Družstevná pri Hornáde SZV
pořadatel: DRU | pravidla: SZV | soutěžících: 44
4/5
2019
Mistrovství Zlínského kraje žactva CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
4/5
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
4/5
2019
Mezinárodní Mistrovství České republiky v silovém trojboji, benchpressu a mrtvém tahu CZE Nový Bor WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | EQ+RAW
28/4
2019
Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen CZE Plzeň EPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 275
27/4
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 24
27/4
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
27/4
2019
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 15
27/4
2019
Otvorené Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji a drepe SVK Čadca - 1 AWPC-SK
pořadatel: František Šuška | pravidla: WUAP | EQ+RAW
27/4
2019
Majstrovstvá Slovenska v klasickom (RAW) silovom trojboji dorastencov, juniorov a masters SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 59
19/4
2019
19. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
13/4
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo - Bohatá SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV | soutěžících: 25
13/4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
13/4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 40
13/4
2019
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
13/4
2019
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 28
12/4
2019
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom trojboji, drepe, tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu SVK Lučenec *
pořadatel: Slovak Powerlifting / Pro Body & Metal Militia Lučenec | pravidla: GPC | EQ+RAW
7/4
2019
Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu CZE Vsetín FČST
pořadatel: Valach POWER GYM / Fit Gym Olomouc | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW

Nepřihlášený uživatel